فرماندار شهرستان مرزی مراوه‌تپه معرفی شد

به گزارش خبرگزاری فرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین از گرگان، سید علی مهاجر معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان ظهر امروز در آئین معارفه و تکریم فرماندار مراوه‌تپه اظهارداشت: باید فاصله نخبگان و ادارات را کم کنیم و مدیران آنچه را برای خود می پسندند برای تمامی شهروندان بپسندند. این جلسه، جلسه انتقال قدرت نیست بلکه جلسه تکریم و معارفه و تجدید میثاق با مدیران مردمی و انقلابی است.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان اظهار کرد: مدیران مردمی و انقلابی مدیرانی هستند که مردم را آینه خدا می بینند و همواره در دسترس مردم هستند.

مهاجر گفت: مدیران مردمی باید محور وحدت باشند و فرموده مقام معظم رهبری هر کسی که وحدت را مورد خدشه قرار دهد مزدور دشمن است.

وی افزود: یقیناً فرماندار شهرستان برای پیشرفت و رشد نیازمند دلسوزی ،خیرخواهی و همکاری تمامی مردم و نخبگان است.

لقمان قربانی متولد 1366 و ساکن شهر گلیداغ و دانشجوی کارشناسی ارشد علوم سیاسی است و پیش از این بخشدار گلیداغ و کارشناس سیاسی بخشداری گلیداغ بوده است.

آیین معارفه و تکریم فرماندار شهرستان مراوه‌تپه با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندارگلستان، جمعی از علما و مسئولان و مقامات شهرستانی برگزار و در این مراسم لقمان قربانی به عنوان فرماندار شهرستان مراوه تپه معرفی و از خدمات امانگلدی ضمیر تقدیر شد.

انتهای پیام/581/ش

نظر شما !!