فریاد رونالدو بر سر کادر فنی النصر (عکس)

به گزارش “ورزش سه”، النصر امیدوار به فتح جام حذفی بعد از شکست مقابل الهلال و کمرنگ شدن شانس قهرمانی در لیگ بود اما شکست مقابل الوحده همه چیز را خراب کرد. یاران کریستیانو رونالدو امشب در دیدار نیمه نهایی جام حذفی با سوپر گل ژان دیوید بوگا مغلوب حریف الوحده شدند تا از رسیدن به فینال و رویارویی با الهلال ناکام بمانند.

ستاره گرانقیمت النصر در طول این بازی موقعیت های گل متعددی به دست آورد اما تیر دروازه، کم دقتی و البته درخشش دروازه بان الوحده مانع از گلزنی او شد. ستاره پرتغالی بعد از به صدا در آمدن سوت پایان در حالی که به شدت عصبانی بود زمین بازی را ترک کرد. مکالمه نه چند دوستانه او با اعضای کادرفنی بازتاب گسترده ای در رسانه ها و شبکه های اجتماعی داشت.

این اتفاق در حالی رخ داد که ستاره پرتغالی اخیرا از خطر محرومیت و حتی اخراج از لیگ عربستان جان سالم به در برد. پس از حرکت خشن رونالدو به روی گوستاوو کوئیار، گفته می‌شد که این بازیکن پرتغالی احتمالا با محرومیت روبه‌رو می‌شود. حرکت زشت رونالدو پس از پایان بازی که برابر هواداران الهلال انجام داد نیز پرونده او را سنگین‌تر کرد اما کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال عربستان در این مرحله محرومیتی برای کاپیتان النصر در نظر نگرفت تا او مقابل الوحد به میدان برود.

در ویدیویی که از لحظات پس از سوت پایان بازی الوحده-النصر ثبت شده رونالدو با عصبانیت و در حالی که زیر لب غر می زند عرض زمین را طی کرده و به خط طولی در مرکز زمین می رسد. او در این حین با اعضای کادر فنی تیمش مواجه شده و در اقدامی عجیب برای لحظاتی متوقف شد، با صدای داد کشیده و بابت موضوعی نامشخص آنها را به باد انتقاد گرفت. مربیان النصر ترجیح دادند در این لحظات فقط نظاره گر اعتراض رونالدو باشند و پاسخی به او ندهند. ستاره پرتغالی هم بعد از لحظاتی رضایت داد و صحنه را به مقصد رختکن ترک کرد.

نظر شما !!