فریبا: دوست نداشتم قایدی به یک تیم عربی برود/ معلوم نیست در باشگاه استقلال چه خبر است!

بهتاش فریبا در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، در خصوص جدایی مهدی قایدی از استقلال گفت: اعتقاد من این است که مهدی یک سال دیگر باید در ایران بازی می‌کرد تا تجربه‌اش بیشتر شود. بازی در لیگ قهرمانان آسیا هم این فرصت را به قایدی می‌داد که سال آینده با شرایط بهتری ترانسفر شود. به هیچ عنوان دوست نداشتم قایدی در کشورهای عربی بازی کند. این بازیکن مثل خیلی از فوتبالیست‌های ایرانی که اکنون در اروپا هستند باید راهی یک تیم خوب در این قاره می‌شد.

وی ادامه داد: اگر مهدی یک فصل دیگر در ایران می‌ماند، قطعا می‌توانست با شرایط بهتر و پول بیشتر راهی یک تیم اروپایی شود. روز یکشنبه مصاحبه‌ای از فرهاد مجیدی خواندم که گفته بود قایدی ترانسفر نمی‌شود اما حالا این بازیکن جدا شده و معلوم نیست در باشگاه استقلال چه خبر است!

فریبا با اشاره به فعالیت استقلال در فصل نقل و انتقالات، تصریح کرد: سال گذشته که کسی بالای سرت تیم نبود و معلوم نشد کدام افراد، بازیکنان را به خدمت گرفتند اما الان فرهاد مجیدی سرمربی تیم است و قطعا می‌داند باید بر اساس نیازهای استقلال و برطرف کردن نقاط ضعف این تیم بازیکن بگیرد.

پیشکسوت استقلال تاکید کرد: تعداد هافبک‌های وسط تیم زیاد است و استقلال باید دنبال وینگر، مهاجم و دفاع چپ باشد. از طرفی هافبک بازیساز و پلی‌میکر هم بسیار مهم است اما متاسفانه ما در حال حاضر در فوتبال ایران به جز سروش رفیعی پلی‌میکر تراز اول نداریم.

فریبا گفت: استقلال زیرپوستی کارش را انجام می‌دهد و امیدوارم در روزهای آینده شاهد تمدید قرارداد بازیکنان و جذب چند بازیکن جدید و توانمند باشیم.

انتهای پیام/

نظر شما !!