فعالیت اماکن ورزشی شهرداری تهران تابع تصمیم ستاد ملی کرونا است

رضا عاشوری روز دوشنبه در گفت و گو با فرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین افزود: در حال حاضر هیچ دستورالعملی برای محدودیت اماکن ورزشی صادر نشده است و کماکان فعالیت ها در اماکن سالنی و آبی با ۶۰ تا ۷۰ درصد ظرفیت در سانس امکانپذیر است.

وی با اشاره به اینکه رعایت دستورالعمل بهداشتی، اندازه گیری تب و فشارسنجی در مجموعه های توپی و آبی توسط عوامل مجموعه ها مداوم به صورت انجام می شود گفت: با بازگشایی مجدد اماکن ورزشی شهرداری، استقبال از این  مجموعه ها به حدود ۵۰ تا ۶۰ درصد می رسد.

سرپرست معاونت اماکن سازمان ورزش شهرداری تهران گفت:مقرر شده از طریق فضاهای مجازی، تلویزیونی و نصب تبلیغات بیلبورد محیطی شرایط و زمان بندی فعالیت مجموعه ها را در۲۲ منطقه به اطلاع شهروندان برسانیم.

عاشوری بیان کرد: در حال حاضر سازمان ورزش شهرداری در مناطق ۲۲ گانه شهری، ۲۱۱ اماکن ورزشی چند منظوره، سالنی و آبی در اختیار دارد.

وی در پاسخ به این سوال مبنی براینکه مناسب سازی جانبازان، سالمندان و معلولان چه میزان از این فضاهای ورزشی شرایط تردد را دارند گفت: حدود ۳۰ درصد از این فضاها شرایط لازم را دارد و بنا داریم تا مابقی اماکن را به مرور زمان مجهز کنیم.

به گزارش فرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین پیش از شیوع ویروس کرونا نزدیک به ۲۰ میلیون و ۵۰۰ هزار نفر  از امکانات سازمان ورزش بهره مند شدند که این میزان در زمان کرونا و پس از آن (با توجه به تعطیلی ها و استقبال مردم) به ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار نفر  رسیده است.

بر این اساس وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی روز یکشنبه ۲۸ آذر ماه مشاهده سویه اومیکرون در ایران را تایید و نخستین مبتلا فردی ساکن تهران است که از امارات متحده عربی وارد کشور شده است.

محققان آفریقای جنوبی گونه‌ای جدید از ویروس کرونا را شناسایی کردند که با عنوان B.۱.۱.۵۲۹ شناخته می‌شود و دارای جهش‌های چندگانه است.

سازمان بهداشت جهانی، این گونه جدید را به عنوان گونه نگران کننده معرفی و بر اساس ترتیب الفبای یونانی، آن را «اومیکرون» نام‌گذاری کرده است.

کرونا تا کنون چهار جهش ژنتیکی خطرناک شامل آلفا، بتا،  گاما و دلتا داشته و اومیکرون جدیدترین نسخه جهش یافته این ویروس است.

نظر شما !!