فلورانس هیچ راهی برای میلان باز نکرد! / با درخشش امرابات و ایگور، سوپر فیورنتینا!

به گزارش “ورزش سه”، تیم های میلان و فیورنتینا از ساعت 23:15 شنبه شب در یکی از دیدارهای هفته بیست و پنجم سری آ در ورزشگاه آرتمیو فرانکی به مصاف هم رفتند. این دیدار با برتری 2-1 تیم میزبان به پایان رسید تا نوار بردهای متوالی شاگردان استفانو پیولی بعد از چهار بازی پاره شود و آنها از صعود به رده دوم بازبمانند.

فیورنتینا که بعد از شکست مقابل یوونتوس در چهار بازی قبلی خود شکستی متحمل نشده بود امشب با ارائه یک بازی کاملا برتر نسبت به میلان صاحب پیروزی شد. این تیم از همان دقایق نخست، کار را تهاجمی آغاز کرد و روی ضربه آزاد دیدنی جاکومو بوناونتورا در دقیقه 13 می رفت به گل برسد اما مارک مانیان با شیرجه ای زیبا توپ را راهی کرنر کرد.

مانیان 5 دقیقه بعد بار دیگر ناجی دروازه میلان شد و این بار توانست شوت از راه دور بازیکن فیورنتینا را به زیبایی مهار کند. او در دقیقه 26 یک بار دیگر خوش درخشید و ضربه بوناونتورا در موقعیت تک به تک را با پا دفع کرد. میلان رفته رفته از زیر فشار میزبان خارج شد اما در باز کردن دروازه این تیم توفیقی نداشت تا نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان برسد.

4 دقیقه از شروع نیمه دوم گذشته بود که فیورنتینا به گل رسید؛ در این صحنه فیکایو توموری تعادل جاناتان ایکنه را با تکنیک بالای خود وارد محوطه جریمه شده بود را بهم زد و مرتکب خطای پنالتی شد و نیکولاس گونزالس این ضربه را برخلاف جهت حرکت دروازه بان میلان به گل اول میزبان تبدیل کرد.

میلان خیلی زود می توانست به گل تساوی برسد اما پیترو تراچیانو ضربه سر بسیار خطرناک ژیرو را با پروازی دیدنی راهی کرنر کرد. تئو هرناندز در دقیقه 57 دومین موقعیت خطرناک میهمان در نیمه دوم را از دست داد. او در موقعیت تک به تک می توانست دروازه فیورنتینا را باز کند ولی ضربه خود را به بدن تراچیانو کوبید.

حملات میلان در دقیقه 79 با یک پنالتی می رفت به نتیجه برسد اما این پنالتی در VAR رد شد و در ادامه گل دوم میزبان را شاهد بودیم؛ این گل در دقیقه 87 و روی یک ضدحمله سریع با سانتر دودو و ضربه سر لوکا یوویچ به ثمر رسید.

حملات انتحاری میلان در دقایق باقی مانده به یک گل انجامید؛ این گل را هرناندز در آخرین دقیقه از وقت های تلف شده (5+90) وارد دروازه حریف کرد تا بازی با نتیجه 2-1 به سود فیورنتینا به پایان برسد. شاگردان پیولی با قبول این شکست 47 امتیازی ماندند تا شانس صعود به رده دوم را از دست داده و در مکان چهارم قرار بگیرند. فیورنتینا نیز با 31 امتیاز در مکان دوازدهم قرار گرفت.

نظر شما !!