«فناوری هسته‌ای در منطقه‌ غرب آسیا» رونمایی می‌شود

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فرماندهی آیین رونمایی از کتاب «فناوری هسته‌ای در منطقه‌ غرب آسیا» برگزار می‌شود.

این رونمایی فردا چهارشنبه؛ ۲۸ مهرماه، ساعت ۱۵:۳۰ در فروشگاه کتابشهر بهارستان واقع در تهران، خیابان ابن‌سینا، بالاتر از میدان بهارستان، روبه‌روی بیمارستان طرفه برگزار خواهد شد.

مجید بذرافکن معاون فرهنگی سپاه، حجت‌الاسلام میرمحمدی مشاور رئیس سازمان تبلیغات اسلامی و بیژن پیروز استاد دانشگاه حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران از مهمان‌های این مراسم خواهند بود.

هدف از نگارش این اثر آشنایی مخاطب با روند فعالیت‌های هسته‌ای در منطقه مهم و حیاتی غرب آسیاست و مخاطب طی مطالعه آن به صورت اجمالی با دسته بندی فعالیتهای هسته‌ای و جایگاه هر یک از کشورهای منطقه فوق در این عرصه آشنا می‌شود.

علاوه بر این  ضرورت و چرایی بکارگیری فناوری هسته‌ای در این منطقه و دلایل کشورها جهت دستیابی به این فن آوری نیز مورد بحث و یررسی قرار گرفته است.

مطالعه این کتاب علاوه بردانشجویان و پژوهشگران علوم سیاسی، مطالعات منطقه‌ای (گرایش غرب آسیا و شمال آفریقا) و علاقمندان به حوزه اقتصاد سیاسی، برای جوانان دانشگاهی (بویژه فعالان رشته های فنی و مهندسی ) و مدیران بخش‌های ذیربط در مراکز دولتی نیز مفید فایده خواهد بود.

انتهای پیام/