فولاد به دنبال اعاده حیثیت در لیگ برتر / گزارش زنده: نفت مسجد سلیمان یک- فولاد ۲

به گزارش “ورزش سه”، فولاد خوزستان که در پی جبران نتایج بد قبلی خود بود دیدار با نفت مسجد سلیمان را با یک گل در دقیقه ۲ از روی نقطه پنالتی توسط موسی کولیبالی آغاز کرد. بازی تحت تاثیر این گل زود هنگام در ادامه سرد و بی روح پیگیر شد و به جز مصدومیت های پی در پی فولادی ها و یکی دو دفعه نیز نفتی ها نکته خاص دیگری نداشت.

هفته دوازدهم لیگ برتر؛ دوشنبه ۱۴۰۱/۹/۲۸ 
ورزشگاه: شهید بهنام محمدی 
داور:علی صفایی
کمک‌ها: محمد علی پورتقی، محسن بابایی، حسین زمانی
ناظر: البرز حاجی‌پور

🟨 کارت زرد: 
سینا شاه عباسی(۴۸) از فولاد

🟥 کارت قرمز: 
علی عبدالله زاده(۶۱) از نفت مسجدسلیمان

نفت مسجد سلیمان:
سعید جلالی راد،علیرضا دغاغله، عقیل کعبی، علی عبدالله زاده، مسلم مجدمی، میثم نقی زاده، امیرحسین کریمی، اسماعیل بابایی، سامان نریمان جهان، پیمان رنجبری، پیمان میری(۶۶- رضا دهقانی)
سرمربی: رضا مهاجری

فولاد خوزستان:
کریستوفر کنت،موسی کولیبالی، عارف آغاسی، مهدی شیری، سینا شاه‌عباسی(۶۹- سعید آقایی)، محمد آبشک(۳۴احمد عبدالله زاده)، حمید بوحمدان، ساسان انصاری، علیرضا کوشکی، احسان پهلوان، علی قربانی
سرمربی: جواد نکونام

⚽️ شرح گل
فولاد خوزستان یک – نفت مسجد سلیمان صفر( دقیقه ۲): داور برخورد توپ به کعیبی مدافع نفت را پنالتی اعلام کرد، موسی کولیبالی پشت ضربه پنالتی ایستاد و توپ را درست وارد وسط دروازه جلالی راد کرد.

فولاد دو_ نفت مسجد سلیمان صفر(۶۳): برای دومین بار در این بازی روی خطای عبدالله زاده مدافع نفت روی علی قربانی داور پنالتی اعلام کرد، در ابتدا قرار بود ساسان حسینی پشت توپ بایستد که جای خود را به عبدالله زاده داد و او در جهت موافق دروازه بان دومین گل فولاد را به ثمر رساند.

فولاد خوزستان دو- نفت مسجد سلیمان یک( دقیقه ۶۸): سینا شاه عباسی با یک ضربه سر گل به خودی زد و دروازه کنت را باز کرد تا بدین ترتریب نفتی ها صاحب یک گل شوند.

⏱لحظات حساس
دقیقه ۳۸: پرتاب دغاغله را دروازه بان فولاد برگشت داد.
دقیقه ۶۷: شوت زیبای دغاغله به کرنر رفت.

🔴 درحاشیه
*بازی به دلیل آب ندادن زمین با تأخیر شروع شد.
* در ثانیه ۲۹ بازی بود که داور حرکت کعبی و برخورد توپ به او را به سود فولاد پنالتی گرفت و نفتی ها از این قضیه شوکه شدند و بدین ترتیب اولین گل بازی در ادامه به ثمر رسید. تا یکی از زود هنگام ترین گل های این فصل رقم بخورد.
* محمد آبشک دقایقی را به علت مصدومیت روی زمین بود و بازیکنان نفت توپ را به بیرون زدند تا کادر پزشکی فولاد به این موضوع رسیدگی کند.
* در دقایقی که بازیکن فولاد مصدوم شده بود کادرفنی این تیم از فرصت استفاده و با کنت صحبت کردند.
* در نهایت آبشک به علت مصدومیت های پیاپی به تعویض اجباری فولاد تبدیل شد.
* داور بعد از اعلام پنالتی به سود فولاد به رجبی مربی فولاد کارت زرد و‌به حمزه حدادی به علت اعتراض کارت قرمز نشان داد.
* بعد از اینکه داور خطای پنالتی به سود فولاد گرفت و بازیکن نفت را اخراج کرد لیدر های نفت به شدت اعتراض کردند.
(عکس‌ها از محمد حریصی)

نظر شما !!