فیلم و سریال‌های پلتفرم‌های پخش آنلاین فیلم را ارزان‌تر ببینید

با روی کار آمدن پلتفرم‌های تماشا آنلاین فیلم و سریال و تداخل این موضوع با همه‌گیری ویروس کرونا، شکل و شمایل تماشا فیلم و سریال به‌طور کلی تغییر کرد و همین باعث شد تا 2 پلتفرم آنلاین این حوزه به رقابت با یکدیگر بپردازند. شاید تنها مشکل این دو پلتفرم هزینه به‌نسبت بالای اشتراک ماهانه آن‌ها باشد که گاهی باعث می‌شود تا از تمدید اشتراک آن‌ها دست بکشید، اما نگران نباشید! در تاپ می‌توانید سریال‌های به‌روز این پلتفرم‌ها را به‌صورت کاملا قانونی با هزینه کم‌تر تماشا کنید.

شما چند مرتبه فیلم و سریال در ماه تماشا می‌کنید؟

عموما مخاطبین پلتفرم‌های نمایش آنلاین فیلم و سریال به چند دسته تقسیم می‌شوند، یکی از دسته‌های ابتدایی این تقسیم بندی افرادی هستند که عاشق تماشای فیلم و سریال هستند و به‌صورت هفتگی ده‌ها فیلم و سریال تماشا می‌کنند که توصیه ما به این دوستان، پرداخت اشتراک از همان پلتفرم‌ها است؛ زیرا اگر شما بخواهیم به صورت قسمت به قسمت برای پرداخت فیلم و سریال اقدام کنید تاپ برای شما به‌صرفه نیست.

اما در دسته بندی‌های دیگر شرایط کاملا متفاوت است، برای مثال برخی از دوستان صرفا اواخر هفته را برای تماشای فیلم انتخاب می‌کنند که به طور میانگین در ماه برابر با 8 قسمت سریال می‌شود، اگر در کنار این 8 قسمت از سریال، تماشای 3 فیلم سینمایی هم در برنامه قرار داده شود، هزینه تمام شده در صورت استفاده از سوپراپلیکیشن تاپ برابر با 86 هزار تومان خواهد بود که به صورت زیر حاصل می‌شود:

 • قیمت تماشا آنلاین سریال با کیفیت 720p: برابر با 8500 تومان است؛
 • قیمت تماشا آنلاین فیلم با کیفیت 1080p برابر با 6000 تومان است.

با یک حساب سرانگشتی مجموع هزینه ماهانه برای تماشای تمامی این قسمت‌ها و فیلم‌های سینمایی 86000 تومان می‌شود که در مقایسه با قیمت 99000 تومانی اشتراک ماهانه بسیار به‌صرفه‌تر است.

تاپ به‌صرفه‌ترین پلتفرم تماشای آنلاین سریال ایرانی

دسته آخر که برای تماشا سریال به پلتفرم‌های فیلم و سریال آنلاین مراجعه می‌کنند افرادی هستند که صرفا برای دیدن 1 قسمت از سریال خود اشتراک ماهانه خریداری می‌کنند که با یک حساب سر انگشتی ساده، اگر در یک ماه 4 قسمت از سریال منتشر شود، هزینه هر قسمت با احتساب اشتراک 99000 تومانی که باید به صورت ماهانه پرداخت کنید، قسمتی در حدود 25000 تومان برای آن‌ها آب می‌خورد که این قیمت اصلا به‌صرفه نیست.

شما با نصب و دانلود سوپر اپلیکیشن تاپ می‌توانید برای دیدن جدید‌ترین سریال‌های منتشر شده در 2 پلتفرم اصلی نمایش آنلاین فیلم و سریال در کیفیت‌های متفاوت از بازه 8000 برای کیفیت 480P و 12000 برای کیفیت BLURAY هزینه کنید، که در ماه نهایتا 48000 تومان برای شما هزینه خواهد داشت و این موضوع کامل به‌نفع شماست.

برای تماشای آنلاین فیلم و سریال در تاپ باید چه کنیم؟

ابتدا اپلیکیشن تاپ را از لینک‌های زیر دانلود و سپس نصب کنید، پس از آن با ورود به بخش فیلم و سریال، سریال یا فیلم مورد نظر خود را انتخاب کنید.

دانلود از گوگل پلی

دانلود تاپ برای ایفون

برای تماشای سریال لازم است تا حتما قسمت مورد نظر را انتخاب کنید تا این قسمت برای شما دانلود شود. اما انتخاب کیفیت مورد دیگری است که قبل از پرداخت باید حتما به آن توجه کنید. تمامی فیلم‌ها و سریال‌های موجود سوپر اپلیکیشن تاپ در کیفیت‌های زیر برای شما در دسترس هستند:

 • کیفیت 480P
 • کیفیت 720P
 • کیفیت 1080P
 • کیفیت HQ_1080P
 • کیفیت BLURAY

پس از انتخاب فیلم یا سریال، قسمت مورد نظر و در آخر انتخاب کیفیت نمایش، به صفحه پرداخت متصل خواهید شد، لازم به ذکر است که هزینه تماشای فیلم در اپیلیکیشن تاپ برای فیلم سینمایی در بازه 8000 الی 12000 تومان است و این هزینه در خصوص فیلم‌های سینمایی از 5000 الی 7000 تومان خواهد بود که باید برای پرداخت آن اقدام کنید.

دو نکته بسیار بسیار مهمی که لازم است تا به آن حتما توجه کنید مبلغ مالیات برارزش افزوده است که مانند پلتفرم‌های آنلاین به فاکتور شما افزوده می‌شود و مورد دوم هزینه نیم بهای اینترنت مصرفی است که کاملا به‌نفع شماست و از هزینه‌های جانبی شما می‌کاهد.

پس از طی کردن تمامی این موارد لینکی برای شما پیامک می‌شود که با ورود به آن، فرایند دانلود فیلم و سریال شروع خواهد شد.

تاپ، سوپر اپلیکیشن همه فن حریف و دستیار گوش‌ به فرمان شما

تاپ یک سوپراپلیکیشن حوزه پرداخت و قدرت گرفته از بانک پارسیان است که به‌واسطه ارائه خدمات بی‌شمار در حوزه‌های زیر به واقع نقش یک دستیار کاربلد را برای شما بازی می‌کند:

 • خدمات خودرویی: خدمات خودرویی اعم از عوارض آزادراهی، بیمه شخص ثالث، بیمه بدنه تک سفره آزادراهی، جریمه و خلافی خودرو، طرح ترافیک و کاهش آلودگی، پارک حاشیه‌ای.
 • خدمات کارت به کارت: کارت به کارت به‌ تمامی بانک‌های شبکه شتاب؛
 • شارژ تلفن همراه و بسته اینترنت: خرید شارژ ایرانسل، همراه اول و رایتل ؛
 • اعلام موجودی: اعلام موجودی تمامی بانک‌های عضو شبکه شتاب؛
 • پرداخت قبوض: پرداخت قبض تلفن، آب، گاز، برق و موبایل؛
 • خرید بلیط وسایل نقلیه گردشگری: فروش بلیط قطار، بلیط اتوبوس و قطار به تمامی نقاط ایران؛
 • صنایع دستی و اماکن گردشگری: فروش صنایع دستی اقوام ایرانی و فروش بلیط اماکن گردشگری؛
 • سامانه چک صیاد: ارائه خدماتی هم‌چون ثبت چک صادر شده، استعلام وضعیت چک، ثبت انتقال چک؛
 • سامانه سجام: ارائه خدماتی هم‌چون ثبت نام سجام و احراز هویت سجام؛
 • خدمات کدپرداز: پرداخت از طریق اسکن QR Code؛
 • کیف پول الکترونیکی تاپ: خدمات کیف پول تاپ برمبنای شیوه پرداخت بدون اصطکاک.

موارد بالا فقط بخشی از خدمات بی‌شمار سوپراپلیکیشن تاپ است که رو به روز در حال گسترش هستند تا بسیار از امور روزمره پرداختی شما را آسان‌تر کند، پس با دانلود و نصب تاپ در وقت و هزینه خود صرفه‌جویی کنید.

نظر شما !!