قاضی: مسئولان اصفهان به فکر بهبود وضعیت باشگاه ریشه‌دار ذوب‌آهن باشند

محمد قاضی در گفت‌وگو با خبرنگار فرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین در  اصفهان  درباره پیروزی تیمش برابر ذوب‌آهن اصفهان در هفته پایانی لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: 3 سال رویایی را در تیم ذوب‌آهن داشتم. دوران بسیار خوبی بود و نایب قهرمان آسیا و قهرمان جام حذفی شدیم.

وی افزود: دوران طلایی من در این تیم بود و بسیار ناراحت هستم که این بلا بر سر ذوب‌آهن آمده و متأسفانه شرایط به گونه‌ای است که به دلیل مشکلات مختلف ذوب‌آهن به این روز افتاده و امیدوارم مسئولان فکری به حال این تیم کنند.

بازیکن تیم فوتبال مس رفسنجان ادامه داد: خیلی بد است که روزی ذوب‌آهن برای قهرمانی لیگ برتر و جام حذفی می‌جنگید اما امروز برای عدم سقوط تلاش می‌کند.

قاضی گفت: به هر حال همه چیز گذشته است و امیدوارم مسئولان اصفهان فکری برای این باشگاه کنند تا شرایط این تیم بهتر شود؛ این باشگاه قدمت بسیار بالایی دارد.

وی بیان کرد: در هر صورت الان بازیکن مس هستم و از حضور در این تیم خوشحالم. امسال شرایط خوبی داشتیم و رتبه خوبی در جدول به دست آوردیم و امیدوارم در سال‌های بعد هم مس شرایط بهتری داشته باشد.

انتهای پیام/168/ف

نظر شما !!