قرارداد من بی پایان است؛/ تغییر ملیت داوطلبانه مهاجم العین به امارات!

به گزارش ورزش سه، العین در سال 2019 لابا کودجوی 31 ساله را جذب کرد و این بازیکن اهل توگو خیلی زود موفق شد توانایی‌های تهاجمی خود را به اثبات برساند و به یکی از مهره‌های تاثیرگذار در پیروزی‌های العین تبدیل شود.

کودجو حالا در شرایطی که با 20 گل در صدر جدول گلزنان لیگ امارات قرار دارد، در گفت‌وگویی با یکی از خبرگزاری‌های امارات، درباره حضور در این کشور صحبت کرد و گفت: من زمانی که در کشورم هستم، در جشن‌های ملی شرکت می‌کنم و در امارات هم دیده‌ام که چگونه همه مردم با هم تعامل دارند و به همین دلیل در مناسبت‌ها، دریغ نکردم که یکی از آن‌ها باشم. من محبت زیادی را از مردم دریافت می‌کنم و خود را اهل امارات می‌دانم و قراردادم با العین، بی پایان است.

وی افزود: مدتی قبل مادرم برای دیداری کوتاهی با من، به اینجا آمده بود و در همان مدت کوتاه، از برخورد هواداران العین با من ابراز خوشحالی کرد. ما با هم به خیلی جاها می‌رفتیم و او دید که هواداران من را در آغوش می‌گیرند و استقبال می‌کنند. حتی زمانی که به مناطق دیگر کشور رفتیم، به مادرم اطمینان دادم که مردم اینجا از کاری که من برای خدمت به باشگاه انجام می‌دهم، بسیار قدردانی می‌کنند.

او همچنین گفت: زمانی که به کشورم می‌روم واقعیت را در مورد امارات به آنها می‌گویم. من از لحظات مختلف فیلمبرداری می‌کنم و برایشان می‌فرستم و آنها از آنچه می‌بینند و بسیار خوشحال هستند. اکنون برادرم با من در العین است و او به شرایطی که من در این باشگاه به دست آورده‌ام، افتخار می‌کند.

کودجو با اشاره به علاقه هواداران العین به این تیم بیان کرد: بازیکنان اهمیت خوشحالی هوادارانی که در ورزشگاه‌ها حضور دارند، درک می‌کنند و من با اطمینان می‌گویم که لیاقت آنها بیش از این است. ما می‌بینیم که آنها چطور پیروزی تیم را جشن می‌گیرند و کمترین کاری که می‌توانیم بکنیم، این است که در زمین تلاش کنیم. ما اهمیت جنگیدن و عملکرد خوب را می‌دانیم و تلاش می‌کنیم تا هواداران را خوشحال کنیم.

مهاجم العین درباره مقایسه او با آساموا جیان، مهاجم سابق العین، گفت: جیان بازیکن بزرگی است که چندین فصل را اینجا سپری کرده و توانایی‌ زیادی در گلزنی و کمک به العین برای کسب عناوین داشته است. حقیقت این است که من وارد مقایسه یا رقابت با او نمی‌شوم تا به همه اعلام کنم که او بهترین است اما مهم این است که من هم تمام تلاشم را برای خدمت به باشگاه انجام می‌دهم. من هر از گاهی با جیان صحبت می‌کنم. او بازیکن بزرگی است و من از توصیه‌های او بهره زیادی می‌برم. ما دائما در مورد آنچه می‌تواند برای باشگاه العین مفید باشد، صحبت می‌کنیم.

این بازیکن در پاسخ به سوالی درباره دیداری که هرگز با العین را فراموش نخواهد کرد، گفت: بازی فصل گذشته مقابل الوحده که در مسیر قهرمانی اهمیت زیادی برای ما داشت، به یادماندنی‌ترین مسابقه برای من است. من توانستم گل پیروزی را در دقایق پایانی بازی به ثمر برسانم.

نظر شما !!