قربان‌زاده از کمپ حجازی به ورزشگاه کاظمی رفت (عکس)

به گزارش “ورزش‌ سه”، ظهر امروز بود که قربان‌زاده، رئیس سازمان خصوصی‌سازی، با دعوت ریکاردو ساپینتو به تمرین استقلال رفت و در این بازدید با مربیان و بازیکنان این تیم گفت‌وگو کرد و درباره مشکلاتی که باشگاه دارد، صحبت‌هایی به میان آمد.
قربان‌زاده که در این بازدید قول داده بود در راستای حل مشکلات باشگاه استقلال و همین‌طور پرداخت قرارداد بازیکنان تلاش کند، ساعتی بعد به تمرین پرسپولیسی‌ها در جنوب تهران و ورزشگاه کاظمی رفت و با اعضای این باشگاه هم درباره دغدغه‌هایشان گفت‌وگو داشت.

سایت رسمی باشگاه پرسپولیس به شرح زیر درباره محتوای صحبت‌های رد و بدل شده میان اعضای باشگاه و رئیس سازمان خصوصی‌سازی اطلاع‌رسانی کرده است:
«پیش از حضور رییس سازمان خصوصی‌سازی، رضا درویش همراه تنی چند از مدیران باشگاه در ورزشگاه حضور پیدا کرده بود تا در فرصت پیش از شروع تمرین گفت‌وگویی هم با یحیی گل‌محمدی و افشین پیروانی داشته باشد و با آن‌ها درباره آخرین وضعیت تیم گفت و شنود داشته باشد.

دکتر قربان‌زاده نیز پس از حضور در محل تمرین در ابتدای امر در جمع اعضای تیم حضور پیدا کرد. در جریان این حضور اعضای کادر فنی و تعدادی از بازیکنان به نمایندگی از دیگران درباره دغدغه‌ها و انتظارات خود، مطالبی را مطرح کردند.
رییس سازمان خصوصی‌سازی با شروع تمرین، دقایقی از آن را نظاره کرد و پس از آن همراه با مدیرعامل باشگاه از مجموعه شهید کاظمی بازدید داشت. رضا درویش در جریان این بازدید، گزارشی از طرح‌های توسعه مجموعه و برنامه‌های که برای این منظور دارد و همچنین موانع و راهکارها، ارایه کرد.»

نظر شما !!