قلعه‌نویی فقط برد می‌خواهد؛ / ترکیب احتمالی گل‌گهر مقابل استقلال

به گزارش “ورزش‌سه”، مهم‌ترین خبر در اردوی گل‌گهر پیش از مصاف برابر استقلال بازگشت آرمین سهرابیان پس از محرومیت بود. با این حال دیگر مهره کلیدی این تیم علی علیزاده نه تنها در این مسابقه که در چند دیدار دیگر هم غیبت خواهد داشت.
در خط دروازه اکبر منادی چند هفته‌ای می‌شود که جای فروزان را در ترکیب اصلی گرفته و بعید به نظر می‌رسد تغییری در این بخش شاهد باشیم.
در قلب خط دفاعی مسیح زاهدی و آرمین سهرابیان شانس بیشتری برای حضور ثابت دارند و در پست مدافع راست و چپ هم شایان مصلح و مهدی تیکدری نامزدهای اصلی به شمار می‌روند. البته که در سمت راست بهنام برزای همواره رقیبی جدی برای تیکدری بوده و در بسیاری از بازی‌ها هم به عنوان بازیکن ثابت وارد زمین شده است.

خط میانی گل‌گهر با سه بازیکن شکل می‌گیرد که با غیبت علی علیزاده چند بازیکن شانس رسیدن به ترکیب اصلی را دارند. با این حال می‌توان از محمد خدابنده‌لو، نوید عاشوری و امین پورعلی به عنوان سه گزینه اصلی حضور در جمع 11 بازیکن اصلی نام برد. البته که قلعه‌نویی نشان داده ترکیب منعطفی را معمولا به میدان می‌فرستد و به همین دلیل نفراتی نظیر وسلی گومز و اریک بایناما ممکن است جای نفراتی که نامشان ذکر شد از ابتدا بازی کنند.

درنهایت در بخش هجومی نیز امیر قلعه‌نویی تیمش را با سه بازیکن راهی میدان می‌کند که با توجه به نمایش هفته‌های اخیر شاگردانش کار سختی برای این انتخاب دارد. محمدرضا حسینی، رضا شکاری، مرتضی تبریزی و امین قاسمی‌نژاد این روزها شرایط خوبی دارند و حتی شاید شاکری و استنلی کی‌روش که روزهای خوبی را پشت سر نمی‎‌گذارند، جای خودشان را سه نفر از این چهار بازیکن بدهند.

ترکیب احتمالی گل‌گهر مقابل استقلال: 
محمد اکبرمنادی – شایان مصلح، مسیح زاهدی، آرمین سهرابیان، مهدی تیکدری، امین پورعلی، محمد خدابنده‌لو، نوید عاشوری، محمدرضا حسینی، مرتضی تبریزی و استنلی کی‌روش.

گل گهر در فاصله سه امتیازی استقلال قرار دارد و امیر قلعه‌نویی بهترین نفرات تیمش را به این مسابقه حیثیتی خواهد  فرستاد که از ساعت 16:45 در ورزشگاه آزادی آغاز می‌شود.

نظر شما !!