قلعه‌نویی: به گل‌گهر ظلم شد، مشکل آنها من هستم/ برای من و منشا بلافاصله حکم می‌دهند

به گزارش خبرگزاری فرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، امیر قلعه‌نویی پس از تساوی 2 – 2 گل‌گهر سیرجان مقابل سایپا و ناکامی شاگردانش در کسب رتبه چهارم لیگ برتر اظهار داشت: به ما ظلم شد. ان‌شاءالله خودشان و وجدان خود بدانند با این تیم چه کار کرده‌اند. از کمیته داوران، کامرانی‌فر و برخی داوران تشکر می‌کنم. بازی بسیار خوبی بود و در نیمه اول استرس داشتیم. روی یک ضدحمله گل خوردیم و در نیمه دوم به بازی برگشتیم، اما داور و تیر دروازه نمی‌خواستند پیروز شویم.

وی با بیان اینکه دو پنالتی صد درصد به سود شاگردانش اعلام نشد، تصریح کرد: روی آرمین سهرابیان و بهنام برزای پنالتی شد که اعلام نکردند. از بازیکنان تشکر می‌کنم و نمی‌دانم چه بگویم. شرایط روحی خوبی ندارم. متأسفانه امسال به ما ظلم شد. اگر حرف بزنی، زود محرومَت می‌کنند.

«23 توپ به تیر دروازه زدیم که بی‌سابقه بوده است.»، قلعه‌نویی ضمن یادآوری این موضوع گفت: 10 تعویض در نیمه دوم رخ داد و دروازه‌بان نساجی هم دو بار خودش را روی زمین انداخت. داور اما شش دقیقه وقت اضافه گرفت و سر شش دقیقه سوت پایان را زد. نمی‌دانم چرا این اتفاق مقابل تراکتور رخ نداد. 20 ثانیه وقت اضافه مقابل تراکتور تلف شد که داور بیش از یک دقیقه به بازی ادامه داد.

«تا تیم ما در زمین شکل می‌گرفت، دروازه‌بان نساجی خودش را روی زمین می‌انداخت و داور کوچک‌ترین عکس‌العملی از خود نشان نمی‌داد.»، سرمربی گل‌گهر سیرجان ضمن بیان این جمله گفت: خدا آن بالاست و ظلم پایدار نیست. ان‌شاءالله همه ما عاقبت به خیر شویم. نمی‌توانم چیز دیگری بگویم. به ما ظلم شد، اما از لحاظ فنی تیم بسیار خوبی بودیم. شایسته جایگاهی بالاتر از این بودیم، اما زمانی که ظلم می‌شود، نمی‌توانید کاری کنید. اگر عدالت برای ما رعایت می‌شد، همه تعجب می‌کردند. مگر می‌شود برای دیدار به این مهمی، این داور را انتخاب کنند که بازی از دستش خارج شود؟

قلعه‌نویی با بیان اینکه این ظلم برای الان نیست و از دو سال پیش آغاز شد، خاطرنشان کرد: به هر کسی در این باره صحبت می‌کنیم، می‌گوید درست می‌شود و سخت نگیر! این ظلم دو سال و نیم علیه تیم‌های من بوده و شاید بیشتر از این مدت وجود داشته است. من نمی‌توانم کاری کنم، اما اگر داور در همین بازی دو پنالتی می‌گرفت، شاید به بازی برمی‌گشتیم. بخشی از کار در زمین است و بخشی از آن دست من نیست. من نمی‌توانم در این باره کاری کنم. لیگ برای ما تمام شد و باید ریکاوری کنیم تا فکر بازی آینده باشیم. امیدوارم کسانی که ظلم کردند، پیش خود و وجدان خود راحت باشند.

وی در مورد دلیل اشتباهات مکرر داوری علیه گل‌گهر بیان کرد: مشکل آنها با من است و زمانی که در تیم‌های دیگر بودم، همین اتفاقات برای من می‌افتاد. شاید این اتفاقات در بیشتر از 20 مسابقه رخ داد و امسال هم همه چیز «اظهر من الشمس» بود. ببینید از روز اول چند امتیاز را از دست دادیم.

سرمربی گل‌گهر سیرجان با اشاره به احتمال محرومیت خود عنوان کرد: اگر حرفی بزنم، محروم می‌شوم و اگر امثال من یا منشا حرکتی کنیم، حکم ما را درجا و تا قبل از رسیدن به اتوبوس می‌دهند. برخی تیم‌ها هم مصونیت دارند. اگر حرفی بزنیم، تا قبل از رسیدن من به تهران حکم می‌دهند. از سازمان لیگ، کمیته انضباطی و کسانی که برای برگزاری لیگ زحمت کشیدند، تشکر می‌کنم. خدایی هست که بدون اجازه او، برگ از درخت نمی‌افتد. برخی مسائل تاوان دارد و دیر و زود دارد، سوخت و سوز ندارد.

قلعه‌نویی در پاسخ به این پرسش که آیا این ظلم، هدایت‌شده است یا خیر، اظهار داشت: نمی‌دانم هدایت‌شده است یا خیر. با این حال ببینید این اتفاقات در چند بازی علیه ما رخ می‌دهد؟ بازی با تراکتور گل زدیم که مردود شد، در چند بازی هم پنالتی‌های ما را اعلام نکردند. زمانی هم که پنالتی ما اعلام می‌شود، همه تعجب می‌کنند. ما به این مسائل عادت داریم؛ اشکالی ندارد.

انتهای پیام/

نظر شما !!