قهرمان آسیا آنقدر هم ترسناک نبود اما / هیچ تیمی نمی‌خواهد به الهلال بخورد

به گزارش “ورزش سه”، آخرین بازی مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا با برد ۳-۱ الهلال برابر شباب الاهلی به پایان رسید تا واپسین نماینده امارات نیز لیگ قهرمانان را ترک کند.

اما قهرمان آسیا در جام ماند تا همچنان مهمترین مدعی قهرمانی لقب بگیرد. الهلال چند روز بعد از جام باشگاه‌های جهان، نمایش قابل قبولی برابر شباب داشت اما چندان هم با اقتدار و یک طرفه برابر حریف بازی نکرد.

دو گل نیمه دوم الهلال مقابل شباب الاهلی، روی اتفاق و اشتباه مدافعان حریف بود و در عوض خط دفاعی این تیم آبی‌پوش بسیار آسیب‌پذیر نشان داد و چندین بار تا آستانه فروپاشی پیش رفت.

چه بسا می‌توان گفت الدحیل برابر الریان نمایشی بهتر را ارائه کرد اما حضور ستاره‌های بین‌المللی و سرمربی طراز اول به همراه چهره‌های شاخص عربستانی، باعث شده تا الهلال خطرناکترین حریف برای فولاد، الشباب و الدحیل باشد.

قرعه کشی این رقابت‌ها در حالی از ساعتی بعد آغاز می‌شود که شاگردان رامون دیاز شاید ترجیح بدهند با الشباب روبرو شوند تا با تکرار پیروزی هموطن سفیدپوش، به نیمه نهایی صعود کنند.

نکته ویژه درباره الهلال این است که خط حمله این تیم متشکل از موسی مارگا و ایگالو است که تا همین دو سه سال پیش در سطح اول اروپا بازی می‌کردند و در برابر شباب الاهلی نیز سطحی متفاوت از یک فوتبالیست در آسیا را به نمایش گذاشتند تا مهمترین چالش حریف این تیم مهار آنها باشد.

نظر شما !!