لبخند احمد نور به دو رقمی شدن (عکس)

به گزارش “فرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین”، پرسپولیس تهران روز جمعه باید آخرین دیدار فصل خود را انجام دهد. مسابقه‌ای که پرونده پرسپولیس مدل لیگ بیستم را می‌بندد. در این فصل نیز سرخ‌ها مدعی قهرمانی نشان دادند و یک هفته به پایان با دو امتیاز بیشتر شانس اول قهرمانی به حساب می‌آیند.

 

 

بدون شک احمد نوراللهی در لیگ بیستم بهترین فصل فوتبالی خود را تجربه کرد. او که با درخشش در پرسپولیس به تیم ملی هم رسیده با اعتماد به نفس بسیاری در این فصل کار کرد و تاثیر فوق العاده‌ای در نتایج پرسپولیس داشت.

 

نوراللهی که از فصل ۹۳ در پرسپولیس توپ می‌زند در لیگ بیستم به اندازه شش فصل قبلی برای تیمش گل زده است. نُه گل نوراللهی تا اینجا او را آقای گل پرسپولیس کرده و می‌کوشد با زدن گل در بازی آخر مقابل پیکان علاوه بر تاثیر مستقیم در قهرمانی قرمزها تعداد گل‌های زده‌اش را دو رقمی کند. نوراللهی که به تراکتور نیز گل زد با روحیه بالایی در تمرینات شرکت می‌کند.

نظر شما !!