لبخند و تلاش، ذخیره بیرو پا پس نمی‌کشد (عکس)

به گزارش “ورزش سه”، احمد گوهری، گلر سابق پارس جنوبی و صنعت نفت که به زودی یک سالگی حضورش در پرسپولیس را به پایان می‌رساند، این فصل 120 دقیقه در درون دروازه پرسپولیس ایستاده و تنها حضورش به دیدار مقابل ون پارس در جام حذفی برمی‌گردد؛ البته تا پیش از ضربات پنالتی.

تعویض در این لحظه شاید کابوس هر دروازه‌بانی باشد اما گوهری باتجربه‌تر از آن است که اسیر این اتفاقات شود. بنابراین تلاش در تمرین، انتخابی است که او این روزها و در گرماگرم شایعات نقل و انتقالاتی دنبال می‌کند. البته و بر اساس شواهد در این بین ممکن است اتفاقات دیگری هم رخ دهد اما او این روزها چیزی را بروز نمی‌دهد.

این تصویر از تمرین روز گذشته پرسپولیس که توسط ننکا مربی گلرهای پرسپولیس منتشر شده نیز نشان می‌دهد که فضای تمرین نیز آرام و صمیمانه است. جالب اینکه ننکا همیشه در صحبتهایش گفته که تیمش چهار دروازه‌بان دارد و حتی به گلرهای امید و جوانان هم به اندازه بیرانوند و گوهری اهمیت می‌دهد.

جالب اینکه علیرضا بیرانوند هم چند سال پیش مشابه چنین قابی را با داوود فنایی ساخت اما معروفترین فریم از چنین پرشی مربوط به محسن خلیلی و کریم باقری در لیگ هفتم است – جایی که بعد از پیروزی بزرگ مقابل صباباطری، با این شادی جذاب به استقبال نبرد قهرمانی با سپاهان رفتند.

نظر شما !!