لطفا قهرمان‌بازی نکنید؛ کسی حق ندارد شهید شود!+فیلم

به گزارش گروه حماسه و مقاومت خبرگزاری فارس، سردار شهید مدافع حرم علیرضا توسلی با نام جهادی «ابوحامد» فرمانده و بنیانگذار فاطمیون، مردی از دیار افغانستان که سال‌‌ها در جبهه‌های مختلف علیه مستکبران جنگید و سرانجام در سوریه به فیض شهادت رسید. او در سال ۱۳۶۳ به ایران مهاجرت کرد. سپس در حوزه علمیه اصفهان و علمیه قم مشغول به تحصیل شد و به موازات تحصیل به کار ساختمانی اشتغال داشت.

سردار شهید توسلی در سن ۲۵ سالگی و در هنگامه جنگ ایران و عراق به کردستان رفت و بیش از یک سال در آن منطقه به مبارزه با دشمن بعثی پرداخت، با پایان جنگ ایران و عراق، برای نبرد با ارتش شوروی راهی کشورش شد.

سال ۱۳۹۲ بود که آتش فتنه تکفیری ها در سوریه شعله‌ور شد و علیرضا که جهاد با دشمنان حق در وجودش بود راهی شام شد و در نهایت ۹ اسفندماه سال ۱۳۹۳ در جریان آزادسازی تپه تل قرین در حومه درعا و در نبرد با جبهه النصره به شهادت رسید.

از این سردار جبهه مقاومت داستان‌های بسیاری از دلاورمردی‌هایش در جبهه مبارزه علیه تکفیری‌ها شنیده شده است. او در پاسخ به رزمنده‌ای که التماس شهادت داشت: کسی حق شهید شدن نداره، شهادت و قهرمان بازی ممنوع، شما سرمایه‌های فاطمیون هستید.

 

پاسخ ابوحامد به یک رزمنده فاطمیون برای دعایی خاص!

پایان پیام/


نظر شما !!