لغو امتحانات و کلاس‌های حضوری در دانشگاه تورنتو

به گزارش فرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین به نقل از وب سایت رسمی دانشگاه تورنتو، با توجه به اینکه فرآیند واکسیناسیون در تمامی کشورهای جهان تقریبا در حال تکمیل است، دانشگاه‌ها تصمیم گرفته بودند که برای ارائه آموزش حضوری بازگشایی شوند. اما شیوع سویه اُمیکرون کووید-۱۹، برنامه‌ریزی‌ها را به هم ریخت.

دانشگاه تورنتو در کانادا نیز پیش از این گفته بود امتحانات پایان ترم را به صورت حضوری برگزار می‌کند و کلاس‌های ترم بعد نیز حضوری است. اما شیوع سویه اُمیکرون کرونا سبب شد این دانشگاه امتحانات را به صورت مجازی برگزار کند.

همچنین برگزاری اغلب کلاس‌های حضوری این دانشگاه نیز تا تاریخ ۳۱ ژانویه به تعویق افتاده است تا دانشگاه تورنتو نیز نقش خود در کمک به عدم گسترش کرونا ویروس را ایفا کند.

“مرک گرتلر” رئیس دانشگاه تورنتو گفته که این دانشگاه هرکاری که بتواند،‌ انجام می‌دهد تا از دانشجویان ساکن در دانشگاه حمایت کند.

وی ادامه داد: در طول دوران همه گیری کووید-۱۹، دانشگاه تورنتو تعهد خود را برای حمایت از موفقیت و رفاه دانشجویان در هر جایی که زندگی می‌کنند، نشان داده است و این تلاش تا پاپان فراگیری کووید-۱۹ ادامه دارد.

این دانشگاه همچنین به کارمندان خود اعلام کرده که تا تاریخ ۳۱ ژانویه دورکاری خود را ادامه دهند.

انتهای پیام

نظر شما !!