لوشامپیونه| فرار پاری‌سن‌ژرمن از شکست در وقت‌های تلف شده/ راموس اخراج شد، ایکاردی ناجی شاگردان پوچتینو

به گزارش خبرگزاری فرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، دیدارهای هفته نوزدهم، هفته پایانی نیم‌فصل اول لوشامپیونه در فصل 22-2021 شب گذشته (چهارشنبه) به صورت همزمان برگزار شد که در مهمترین آنها تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن در خانه تیم لوریان به تساوی یک – یک رضایت داد.

در این مسابقه مونکوندویت در دقیقه 40 گل نخست را برای لوریان به ثمر رساند. پاریسی‌ها تا اواخر بازی از حریف خود عقب بودند و 10 نفره شدن‌شان به خاطر اخراج سرخیو راموس پس از دریافت کارت زرد دوم کار آنها را سخت‌تر هم کرد، اما مائورو ایکاردی مهاجم آرژانیتنی این تیم در دقیقه اول وقت‌های تلف شده نیمه دوم، پاس اشرف حکیمی را به گل تساوی و نجات‌بخش PSG‌ تبدیل کرد. لیونل مسی ستاره آرژانتینی پاریسی‌ها از ابتدا تا انتها در این بازی حضور داشت. کیلیان امباپه به دلیل محرومیت و نیمار به دلیل مصدومیت این بازی را از دست دادند.

راموس در حالی در دقیقه 86 این بازی اخراج شد که در ابتدای نیمه دوم به میدان رفته بود. پاری‌سن‌ژرمن با این نتیجه برای چهارمین بار در فصل جاری مساوی کرد و با 46 امتیاز – 13 امتیاز اختلاف با تیم دوم جدول – به تعطیلات زمستانی رفت.

در دیگر بازی مهم هفته نوزدهم تیم مارسی در خانه خود ورزشگاه ولوودروم مقابل تیم رمس به تساوی یک – یک رضایت داد. اکیتیه در دقیقه 75 برای رمس گل اول را زد و دیمیتری پایت در دقیقه هفتم وقت‌های تلف شده نیمه دوم این بازی پربرخورد، از روی نقطه پنالتی گل تساوی را برای مارسی زد. دینگ در دقیقه 85 از مارسی و گراویلون در دقیقه 7+90 از رمس اخراج شدند. مارسی با این تساوی 33 امتیازی شد، اما رده دوم را به تیم نیس تقدیم کرد البته با یک بازی کمتر.

نتایج سایر بازی‌ها به شرح زیر است:

بوردو 2 – لیل 3
لیون یک – متز یک
موناکو 2 – رن یک
مون‌پولیه 4 – آنژه یک
نیس 2 – لانس یک
سن‌اتین صفر – نانت یک
ترویه یک – برس یک

همچنین مصاف تیم‌های کلرمون فوت و استراسبورگ به دلیل شرایط نامساعد جوی به تعویق افتاد.

انتهای پیام/

نظر شما !!