لوکاکو: برای من اینتر مهمتر از هر چیزی است

به گزارش “ورزش سه”، اینتر امشب در مسابقه هفته سی و پنجم سری A مقابل ساسولو قرار گرفت و با نتیجه 4-2 به برتری دست پیدا کرد.

در این مسابقه روملو لوکاکو 2 گل به ثمر رساند. او درباره گلزنی در شب تولد 30 سالگی‌اش به اسکای اسپورت ایتالیا گفت:”خوشحالم، بازی را بردیم، این برای ما مهم بود زیرا هر بار که در خانه با ساسولو بازی می‌کنیم، آنها برای ما مشکلات بزرگی ایجاد می‌کنند. مربی گفت که این یک مسابقه حساس برای ایستادن بین 4 تیم برتر است. ما در شرایط خوبی هستیم، اخیراً بازی‌های زیادی را بردیم و باید به راه خود ادامه دهیم.”

هفتمین پیروزی متوالی؟
از نظر من، ما همیشه می‌توانیم از نظر آمادگی بدنی پیشرفت کنیم. ما در شرایط خوبی هستیم، همه بازیکنان سهم خود را می‌دهند و گل‌های زیادی می‌زنیم. هنوز هم می‌توانیم دو جام ببریم، روز سه‌شنبه بازی بسیار سختی مقابل تیمی داریم که فصل گذشته اسکودتو را برد، اما در زمین خودمان هستیم و می‌توانیم عملکرد خوبی داشته باشیم.

احتمال حضور در ترکیب اصلی مقابل میلان؟
البته، هر بازیکنی می‌خواهد در ترکیب اصلی باشد، اما مربی باید انتخاب‌های خود را برای تیم انجام دهد. همانطور که همیشه گفته‌ام؛ مهم ترین چیز اینتر است و من تمام توانم را برای تیم می‌گذارم.

نظر شما !!