لیگ برتر بسکتبال| شیمیدر با غلبه بر صنایع هرمزگان به صدر جدول رسید

به گزارش خبرگزاری فرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، تیم‌های صنایع هرمزگان و شیمیدر قم در آغاز هفته یازدهم لیگ برتر بسکتبال و از گروه «ب» این مسابقات، امروز (دوشنبه – 29 آذر 1400) به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه 90 بر 69 به سود نماینده قم به پایان رسید. نتایج کوارترهای این بازی 18 بر 22، 26 بر 14، 19 بر 12 و 27 بر 21 بود.

در این مسابقه جیکوبز جولین مارکوس 17 امتیاز، محمد یزدان‌پناه 20 امتیاز و کریلو فسنکو 11 امتیاز و 11 ریباند برای صنایع هرمزگان کسب کردند. همچنین نوید رضایی‌فر 21 امتیاز، محمد یوسفوند 12 امتیاز و هشت ریباند و امیرحسین آذری 17 امتیاز برای شیمیدر قم داشتند.

شیمیدر با 10 پیروزی، یک شکست و 21 امتیاز به صدر جدول گروه ب رسید و صنایع هرمزگان با یک پیروزی، 10 شکست و 12 امتیاز، قعرنشین گروه است.

در دیگر بازی امروز، مس رفسنجان و سپاهان اصفهان روبرو خواهد شد.

انتهای پیام/

نظر شما !!