لیگ برتر والیبال بانوان| تداوم قدرت‌نمایی ذوب‌آهن/ ریف از سد ستارگان فارس گذشت

به گزارش خبرگزاری فرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، دور برگشت مرحله مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر بانوان ایران جام «سردار دل‌ها» بعد از تعطیلی 11 روزه نیم‌فصل با برگزاری چهار دیدار به میزبانی تهران (دو دیدار)، ورامین و اصفهان پیگیری شد.

در یکی از بازی‌های هفته دهم به میزبانی خانه والیبال تهران، ذوب‌آهن اصفهان میهمان تیم میان‌جدولی مهرسان تهران بود. شاگردان فریبا صادفی که با 9 پیروزی و 26 امتیاز، دور رفت را با قهرمانی در نیم‌فصل پشت سرگذاشته بودند، در آغاز دور برگشت، مجالی برای استفاده از امتیاز میزبانی به مهرسان ندادند و در سه ست متوالی با نتیجه 3 بر صفر مقابل میزبان به پیروزی رسیدند. ذوب‌آهن در این بازی با ثبت امتیازهای 25 بر 13، 25 بر 15 و 25 بر 14، دهمین برد متوالی را به دست آورد.

در دیگر دیدار هفته دهم، تیم بانوان ورامین که تا این هفته موفق به کسب پیروزی در جریان لیگ برتر والیبال نشده بود، از مس رفسنجان پذیرایی کرد. این دیدار از آن جهت اهمیت داشت که شاگردان نسرین خزانی امیدوار بودند با استفاده از امتیاز میزبانی بتوانند نخستین پیروزی خود را در لیگ برتر زنان جشن بگیرند، اتفاقی که البته رخ نداد تا شاگردان آسیه پام در تیم مس رفسنجان میهمان خود را با نتیجه 3 بر صفر و کسب امتیازهای 25 بر 13، 25 بر 17 و 25 بر 18 شکست دهند تا نوار ناکامی‌ ورامینی‌ها همچنان ادامه داشته باشد.

تیم ریف اصفهان نیز در بازی طولانی این هفته، ستارگان فارس را شکست داد. ریف در ست‌های اول، دوم و پنجم موفق به کسب امتیازهای 28 بر 26، 25 بر 18 و 16 بر 14 شد. ستارگان فارس نیز در ست‌های سوم و چهارم امتیازهای 21 بر 25 و 13 بر 25 را به سود خود ثبت کرد.

انتهای پیام/

 

نظر شما !!