مالکان باشگاه چلسی، تنها حامیان گرهام پاتر!/ هواداران خشمگین چلسی: توخل را برگردانید

به گزارش “ورزش سه”، شاگردان گراهام پاتر در ادامه نتایج ضعیف خود با چهار گل مغلوب سیتی در مرحله سوم FA کاپ شدند. آنها که طی هشت بازی اخیر تنها یک برد کسب کرده و تا رتبه دهم لیگ برتر سقوط کرده اند، با قبول این شکست سنگین، برای اولین بار در هزاره سوم در دور سوم FA کاپ شکست خورده و حذف شدند تا انتقادات از پاتر به اوج برسد.

هواداران چلسی بعد از این شکست اعتراض خود را با شعارهایی علیه سرمربی و مالکان باشگاه ابراز کردند. آنها از مالکان باشگاه خواستند تا برای بهتر شدن شرایط توماس توخل را برگردانند. بسیاری از هواداران ناراضی چلسی نیز بعد از دریافت گل سوم، ورزشگاه را ترک کردند تا اوج نارضایتی را روی سکوها شاهد باشیم.
نام توخل در میان شعارهای هواداران چلسی از شروع بازی به گوش می رسید و حمایت از بازگشت او در نیمه دوم شدیدتر شد. در بین این شعارها، نام رومن آبراموویچ، مالک سابق آبی پوشان هم شنیده می شد که در نوع خود جالب بود.

عده زیادی از هواداران چلسی بعد از شکست مقابل سیتی در شبکه های اجتماعی نیز خواستار برکناری گراهام پاتر شده و از مالکان جدید درخواست بازگرداندن توماس توخل را کردند. این شرایط را در حالی شاهد هستیم که سرمربی چلسی در پایان بازی با سیتی تاکید کرد که برای موفقیت، مثل دیگر سرمربیان (در تیم های بزرگ جزیره) نیاز به فرصت دارد و در حال حاضر نیز از حمایت کامل مدیریت باشگاه برخوردار است.

– در پایان چند توئیت از بین توئیت های هواداران چلسی را نیز بخوانید:
– این آغازِ یک پایان است…
– لوئیس انریکه و زیدان در دسترس هستند؛ باشگاه باید با یکی از آنها به توافق برسد.
– چلسی با پاتر محکوم به فناست!
– فقط وقتی یک چیز را از دست می دهی، متوجه ارزش آن می شوی. (اشاره به از دست دادن بی مورد توخل)
– مالکان چلسی توخل را به خاطر اطلاعات کم از فوتبال اخراج کردند ولی باید او را برگردانند. او تنها کسی است که می تواند این شرایط را بهتر کند.

نظر شما !!