مثلث ارتباطاتی فن‌آوا در تلکام۱۴۰۰

به رسم برگزاری نمایشگاه‌ها مدیران عامل، مدیران ارشد و کارشناسان فن‌آوا در مذاکره‌های تجاری B2B  حاضر می‌شوند تا زمینه توسعه همکاری مشترک و ارزش آفرینی برای سهامداران را هموار سازند. شرکت فن‌آوا  باتوجه به رویکرد مبنی بر تقویت ارتباط بین شرکتی در نمایشگاه های تلکام ، با حضور در بخش های گفتگو با سازمان‌ها و شرکت‌های کارفرمایی و بخش‌های دولتی و خصوصی، آماده مذاکره و تعامل به منظور گسترش بازار حوزه ICT است.

برگزاری ورک شاپ‌های آموزشی توسط متخصصان فن‌آوا، معرفی محصولات و سرویس‌های جدید گروه فن‌آوا از تدابیر هلدینگ فن‌آوا در تلکام ۱۴۰۰ به شمار می‌رود.

هلدینگ فن‌آوا با بیش از ۱۸ سال فعالیت در عرصه فناوری اطلاعات و ارتباطات و بهره‌مندی از بیش از ۱۰۰۰ نیروی متخصص در صنعت حرف‌های زیادی برای گفتن در نمایشگاه تلکام دارد و فعالیت های خود را با محور جهش تولید عرضه می‌کند. هلدینگ فن‌آوا در سالن ۹-۸، غرفه ۳۰ میزبان صمیمی فعالان عرصه فناوری اطلاعات و ارتباطات است.
گفتنی است نمایشگاه تلکام ۲۰۲۱ از تاریخ پنج‌شنبه، دوم تا یکشنبه، پنجم دی‌ماه از ساعت ۸ تا ۱۵ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

نظر شما !!