مداح حرم امام رضا در حرم رضوی آرام گرفت

به گزارش خبرنگار حوزه مسجد و هیأت خبرگزاری فرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین پیکر سیدمهدی رضایی، مداح و ذاکر اهل بیت(ع)، صبح امروز جمعه ۸ مردادماه در حرم رضوی تشییع و در رواق حضرت زهرا(س) به خاک سپرده شد.

سیدمهدی رضایی از مداحان پیشکسوت مشهد مقدس و ذاکر آستان قدس رضوی، ظهر روز گذشته پنجشنبه ۷ مردادماه در حوالی ۶۰ سالگی درگذشت.

این مداح پیشکسوت، اوایل هفته به دلیل عارضه مغزی در یکی از بیمارستان‌های مشهد بستری شده بود و در حالی که هوشیاری وی در بامداد روز پنجشنبه به عدد ۳ رسیده بود، پس از چند روز بیهوشی دعوت حق را لبیک گفت.

 

پیکر این مداح اهل بیت(ع) امروز با حضور جمعیت بسیاری در حرم رضوی تشییع شد. بر پیکر این مرحوم آیت‌الله سیدان نماز خواند و بعد در خانه ابدی‌اش در رواق حضرت زهرا(س) به خاک سپرده شد. احمد واعظی رئیس کانون مداحان از حاضران در این مراسم بود.

 

انتهای پیام/


نظر شما !!