مدودف را عصبانی نکنید!

به گزارش “ورزش سه” و به نقل از ایسنا، در جریان یکی از دیدارهای مهم مرحله یک هشتم نهایی تنیس مسترز ۱۰۰۰ امتیازی مونته کارلو، دنیل مدودف نفر چهارم رنکینگ از روسیه در دیداری سخت و نفس‌گیر مقابل هموطن خود الکساندر زورف در یک مصاف سخت و تماشایی که سه ساعت و پنج دقیقه به طول انجامید، با نتیجه ۲-۱ به برتری رسید و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد.

ست نخست این دیدار با نتیجه ۶-۳  به سود زورف به پایان رسید. در ست دوم زورف در گیم نهم موفق شد حریف خود را بریک کند و ۵-۴ پیش بیفتد تا در آستانه یک پیروزی بزرگ قرار گیرد.

مدودف زمانیکه ۵-۴ از حریف خود عقب افتاد، هنگام رفتن به کنار زمین برای گذراندن تایم استراحت، از فرط عصبانیت پایه تور تنیس را از جا کند و سپس با لبخندی ناشی از عصبانیت به روی نیمکت نشست. این اقدام مدودف با خنده زورف نیز همراه شد و طرفداران او به شدت زورف را مورد تشویق قرار دادند و به اقدام مدودف معترض شدند که مدودف بارها به آن‌ها دیس‌لایک نشان داد.

در شرایطی که همه در انتظار برتری ۶-۴ زورف در ست دوم و پایان این مسابقه بودند، مدودف موفق شد در گیم دهم حریف خود را بریک کند و کار را به تساوی بکشد. مدودف سپس چندین مرتبه با گذاشتن انگشت روی بینی خود، طرفداران زورف را به سکوت دعوت کرد.

در نهایت ست دوم با نتیجه ۷-۵ به سود مدودف به پایان رسید تا کار به ست سوم و پایانی کشیده شود.

در ست سوم نیز مدودف بار دیگر ۵-۴ عقب افتاد اما این بار نیز به بازی برگشت و در شرایطی که باز هم برابر طرفداران زورف واکنشی ناشی از عصبانیت داشت، با انگیزه زیاد در نهایت ۷-۶ به برتری رسید و در مجموع با برتری ۲-۱ پیروز این جدال سخت و نفس‌گیر شد.

نظر شما !!