مدیرعامل مس علیه شایعات (عکس)

به گزارش “ورزش سه”، مس کرمان بعد از چند هفته در نهایت موفق شد هواداران خود را مهمان یک برد ارزشمند و طلایی در مسیر دستیابی به هدف بقا کند.

آنها امروز در شرایطی که در دقایق ابتدایی از نساجی با گل حسین زامهران عقب افتاده بودند، در نهایت توانستند برنده از زمین خارج شوند. این در حالیست که طی روزهای اخیر آنها حواشی و شایعات بزرگی را پشت سر گذاشتند. بحث پایان همکاری محمد کهندل مدیرعامل این باشگاه از جمله شایعاتی بود که پیرامون این باشگاه مطرح شده بود.

مدیرعامل مس کرمان که طی ماه‌های اخیر تلاش زیادی داشت تا بتواند این تیم را با رهبری فرزاد حسین خانی و اعتماد به وی به لیگ برتر بیاورد، در نهایت توانستند در کنار هم آن را به سرانجام برسانند. با این حال مشکلات بزرگی در لیگ برتر به واسطه بودجه محدود این باشگاه شکل گرفت تا کهندل نیز با دردسرهای بزرگی کار را در این تیم دنبال کند.

کهندل که به واسطه سال‌ها بازی در این تیم و شناخت کافی از شرایط فنی و احساسی آن، طی این مدت تلاش زیادی برای پایان حسرت صعود به لیگ برتر بهمراه فرزاد حسین خانی داشت، طی هفته‌های اخیر با اختلاف نظراتی نیز با وی مواجه شده بود و سرمربی نارنجی‌پوشان نیز در گفتگوهای خود در نشست‌های خبر انتقاداتی را به مدیران تیم داشت.

با این حال طی روزهای اخیر اخباری نیز مبنی بر پایان همکاری محمد کهندل و استعفای این مدیرعامل از سمت خود شنیده شد که امروز با حضور وی در استادیوم و تماشای جدال این تیم برابر نساجی مازندران به نظر می‌رسد صحت نداشته باشد و او در کنار دیگر اعضای تیم به تلاش برای موفقیت تیم ادامه خواهد داد.

نظر شما !!