مرادی: منصوریان به دیدار شیوخ عرب می‌رود؛/ اسکوچیچ گزینه فولاد بود، استراماچونی نه!

به گزارش “ورزش سه”، آرمین مرادی در گفت‌وگوی تلفنی با برنامه فوتبال برتر پیرامون دلایل انتخاب علیرضا منصوریان به‌عنوان سرمربی تیم فولاد عنوان کرد: در مورد انتخاب سرمربی گزینه‌های متعدد خارجی و داخلی داشتیم و صحبت کردیم. سه گزینه خارجی هم روی میز بود که مذاکرات ما با آنها خیلی جلو رفت.

او در واکنش به اظهارات محمدحسین میثاقی که عنوان کرد «یکی از گزینه‌های شما استراماچونی و فقط در حد این بود که فرشید اسماعیلی فقط به او پیام داد و اتفاق دیگری نیفتاد»، گفت: نه اینطور نیست! استراماچونی در بین سه گزینه خارجی ما نبود. اسکوچیچ و دو گزینه دیگر خارجی در لیست ما بودند.

سخنگوی باشگاه فولاد یادآور شد: مذاکرات خوبی هم با اسکوچیچ داشتیم ولی ایشان گفت بنابر مشکلاتی که دارد، می‌تواند از ابتدای فصل بعد در خدمت فولاد باشد که موجب شد ما سراغ گزینه‌های داخلی برویم و البته بهترین گزینه بین داخلی‌ها را به خدمت گرفتیم.

او تصریح کرد: منصوریان در طول مذاکرات با هیئت مدیره و مدیرعامل ازخودگذشتگی کرد. او وقتی به فولاد آمد، گفت مشکل استعدادها و بازیکنان این باشگاه نیستند و مشکل فولاد صرفا روحی روانی است. بازیکنان ما با آغوش باز او را پذیرفتند و ما به آینده فولاد با ایشان امیدوار هستیم.

سخنگوی باشگاه فولاد یادآور شد: علی منصوریان عشقش به عرب‌های خوزستان است و قبل از بازی با مس کرمان نیز خدمت شیوخ عرب خواهیم رفت.

نظر شما !!