مس رفسنجان در لیگ بیستم؛ پُر فراز و نشیب با پایانی شیرین

به گزارش خبرگزاری فرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، در ادامه بررسی عملکرد تیم‌های لیگ برتر فوتبال در فصل 1400-1399، به تیمی می‌پردازیم که می‌توان آن را شگفتی‌ساز لیگ بیستم نامید. باشگاهی که بازیکن صاحب‌نام و گرانقیمتی به خدمت نگرفت و فراتر از انتظارات ظاهر شد.

صعود به لیگ برتر پس از حسرتی طولانی
مس رفسنجان که در دهه 90 به حضور در میانه‌های جدول لیگ دسته اول عادت کرده بود، سال 99 با محمد ربیعی توانست جام قهرمانی این مسابقات را بالای سر ببرد. پس از به نتیجه رساندن برنامه سه ساله مس برای صعود به لیگ برتر طی یک سال، نارنجی‌پوشان در فصل نخست همانند هر تیم تازه‌وارد به لیگ برتر، بقا در این مسابقات را دنبال می‌کردند.

 آغاز ناموفق تا رسیدن به ساحل آرامش
آغاز لیگ بیستم برای مس چندان موفقیت‌آمیز نبود. این تیم در پنج هفته نخست تنها دو امتیاز گرفت و نتوانست دروازه رقبا را باز کند، اما پیروزی مقابل نفت مسجدسلیمان شروعی برای حرکت نماینده استان کرمان به سوی نیمه بالای جدول بود. مس رفسنجان در ادامه نیم‌فصل اول پیکان را در تهران، پدیده را در مشهد و ذوب‌آهن را در خانه خود شکست داد و 15 هفته نخست را با ایستادن در رده هشتم جدول به پایان رساند.

خریدهای موفق و پیروزی نقل‌وانتقالاتی مقابل استقلال و تراکتور
مس در نقل‌وانتقالات نیم‌فصل هم سه ستاره یعنی محمد انصاری، مهدی کیانی و حسن جعفری را به خدمت گرفت و آنها در نیم‌فصل دوم عصای دست ربیعی شدند. کیانی در حالی به مس ملحق شد که بازوبند کاپیتانی سپاهان را به بازو می‌بست و از تراکتور و استقلال هم پیشنهاد داشت، اما باشگاه مس قراردادی حدوداً هشت میلیاردی برای 1.5 سال با او امضا کرد. انصاری هم با وجود مصدومیتی که در پرسپولیس پشت سر گذاشت و آسیب‌دیدگی در دیدار تدارکاتی مقابل آلومیفرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشینم، نقش پررنگی در نتایج درخشان مس در هفته‌های پایانی داشت.

تیم فوتبال مس رفسنجان , محمد ربیعی ,

شکست‌ناپذیری مقابل مدعیان و آغاز دوره اُفت
نتایج مس رفسنجان در نیم‌فصل دوم، نقطه مقابل نیم‌فصل اول بود، اما با پایانی خوش. شاگردان ربیعی در آغاز نیمه دوم فصل توانستند تیم‌های مدعی استقلال، تراکتور و گل‌گهر را متوقف و بر سایپا غلبه کنند، اما روزهای تاریک نارنجی‌ها از هفته بیست‌ویکم آغاز شد. نفت مسجدسلیمان که 9 هفته در حسرت پیروزی بود، مس رفسنجان را شکست داد و شکست مقابل پرسپولیس و نساجی، نارنجی‌پوشان را در جدول پایین و پایین‌تر آورد.

2 شکست عجیب و بازگشت به رتبه‌ای تک رقمی
شکست دور از انتظار 5 بر یک مقابل سپاهان و باخت عجیب 3 بر صفر مقابل ماشین‌سازیِ قعرنشین، دوران حضیض مس رفسنجان بود که باعث شد هواداران این تیم از بقا در لیگ برتر هم مطمئن نباشند. با وجود این نتایج تلخ، تیم تازه‌وارد به لیگ برتر در هفته‌های پایانی توانست شکست مقابل فولاد را در دقایق پایانی به پیروزی تبدیل کند، ذوب‌آهنِ در تلاش برای فرار از سقوط را در فولادشهر شکست دهد و پدیده را دبل کند. نتایجی که همراه با اُفت آلومیفرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشینم و پدیده، جایگاه هشتم جدول را برای مس رفسنجان به ارمغان آورد.

چمن مصنوعی بلای جان مس
زمین ورزشگاه شهدای مس رفسنجان که چمنی مصنوعی دارد، یکی از موانع اصلی ربیعی برای آماده‌سازی شاگردانش بود. زمینی که مصدومان زیادی در طول فصل به مس تحمیل کرد و باعث شد نارنجی‌پوشان نتوانند تاکتیک‌های ربیعی را به بهترین شکل در چمن مصنوعی پیاده کنند. نبود زمین مناسب در رفسنجان هم مسی‌ها را مجبور به تمرین در تهران کرد و آنها در هر 30 هفته در سفر بودند.

رسیدن به هدف 5 ساله، پاداش اعتماد به متخصص صعود
ربیعی تاکنون سایپا مهر را به لیگ دسته دوم، البدر بندر کنگ و شهرداری اردبیل را به لیگ یک و مس رفسنجان را به لیگ برتر رسانده و در هر چهار سطح فوتبال ایران مربیگری کرده است. این مربی 40 ساله توانست برنامه پنج ساله مس رفسنجان (سه سال برای صعود به لیگ برتر و دو سال برای کسب رتبه تک رقمی) را دو ساله بپیماید و در طول این فصل اعتراض چندانی به قضاوت داوران نداشت. وی در نیم‌فصل از تراکتور، آلومیفرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشینم و ذوب‌آهن پیشنهاد داشت که آنها را رد کرد. شاید اگر ربیعی در باشگاهی بدون مدیریت کاربلد فعالیت می‌کرد، پس از نتایج ضعیف هفته‌های ابتدایی برکنار می‌شد، اما مدیران مس ثمره اعتماد خود را به این مربی جوان دیدند.

انتهای پیام/

نظر شما !!