معجزه بقا با عنایتی عملی می‌شود؟/ بازگشت امید به مسجدسلیمان با ورود آقای گل

به گزارش ورزش سه، یک نیم‌فصل کابوس‌وار برای هواداران نفت مسجد سلیمان باعث شد که آنها بیش از هر چیز نگران سقوط تیمشان به لیگ یک باشند. عملکرد ضعیف تیم و کسب فقط ۹ امتیاز منجر به تغییرات گسترده در این باشگاه شد. مدیرعامل و کادرفنی تغییر کردند. رضا عنایتی با سابقه تیم‌سازی موفق در باشگاه هوادار، در حالیکه تصور می‌شد برای هدف بعدی خود به سراغ تیم‌های میانه جدول لیگ برتر برود اما دست به یک انتخاب پر ریسک زد و برای پروژه نجات به مسجد سلیمان رفت. بهترین گلزن تاریخ لیگ برتر در شرایطی هدایت تیم شانزدهم لیگ برتر را پذیرفت که کمتر کسی به آینده این تیم امیدوار بود اما حالا بعد از گذشت دو هفته اتفاق‌هایی رخ داده است که روزنه‌های امید در این شهر جوانه زده است.

تیمی که در ۱۶ هفته ۳۷ گل خورده بود، در دو بازی اخیر مقابل دو تیم تهرانی هوادار و پیکان دروازه‌اش را بسته نگاه داشت و این مهمترین پالس مثبت برای آینده این تیم است. عنایتی در شروع کار به سراغ ترمیم خط دفاعی تیم محبوب شهر مسجد سلیمان رفته است. البته با بررسی بازی آخر این تیم مقابل پیکان می‌توان امیدوار بود که این تیم در فاز هجومی و ایجاد موقعیت روی دروازه حریفان هم در حال پیشرفت است. نفت MIS در نیمه اول مسابقه مقابل پیکان در خانه حریف دو موقعیت عالی گلزنی را از دست داد که حتی مجتبی حسینی، سرمربی پیکان هم در کنفرانس خبری بعد از این بازی گفت که باید نیمه اول را مقابل نفت شکست می‌خوردند. حتی نکته مهم اینجاست که اولین فرصت پیکان بعد از ۱۰ نفره شدن شاگردان عنایتی در شروع نیمه دوم روی داد.

با بررسی نظرات هواداران تیم نفت مسجد سلیمان در شبکه‌های اجتماعی کاملا مشخص است که آنها بعد از حضور رضا عنایتی و دستیارانش در دو هفته اخیر تفاوت‌ها را احساس کردند اما آنها به دلیل عملکرد ضعیف تیم در نیم فصل اول هنوز نگران سقوط این تیم هستند.

سه بازی آینده نفت مسجد سلیمان در لیگ برتر مقابل استقلال، صنعت نفت آبادان و پرسپولیس خواهد بود. دو بازی نفس‌گیر و سخت در ورزشگاه آزادی و یک بازی ۶ امتیازی مقابل نفت آبادان در خانه. باید منتظر بود و دید آیا رضا عنایتی و شاگردانش می‌توانند این تیم را در لیگ برتر حفظ کنند و نتایج فاجعه‌ بار نیم فصل اول را جبران کنند یا خیر؟

نظر شما !!