معرفى قهرمانان چوب‌كشى در ورزشگاه آزادى (عكس)

به گزارش ورزش سه، در روز اول این دوره از مسابقات سه وزن اول به رقابت پرداختند که پس رقابتی جذاب و نفس‌گیر در وزن -۹۵ كيلو، آقایان میثم بیاتی از همدان اول، امید رضایی از کهگیلویه و بویراحمد دوم و محمد کریمیان از گلستان مقام سوم را به خود اختصاص دادند.

همچنين در وزن -۸۰ كيلوگرم، آقایان سجاد شول از کرمان اول، رامین بتوراک از خوزستان دوم و سعید ناصری از کرمانشاه به مقام سوم دست پیدا کردند. اما در وزن -۶۵ آقایان مصطفی آقچه لی از گلستان اول، علی حقیقی از مازندران دوم و  یونس یاری از خراسان رضوی با کسب جایگاه سوم دیگر قهرمانان این دوره از مسابقات بودند.
در روز دوم مسابقات جدال در اوزان سنگین‌تر آغاز و پس از انجام مسابقات طبق جدول در وزن -110 مهدی غلامی از همدان اول، سید ابراهیم امامی از گلستان دوم و شایان قربانی نژاد از گیلان سوم شدند. 
در +115 كيلوگرم رضا عرب خائسی از خراسان رضوی اول، حمید سیستانی پور از کرمان دوم، جعفر زیرک از  قم سوم و در وزن +125 كيلوگرم رضا قیطاسی از همدان اول، سجاد مظفری از خوزستان دوم، قاسم رهبری از تهران مقام سوم را ازآن خود کردند.
رشته ورزشی چوب‌کشی با نام بین‌المللی مس رستلینگ به عنوان یکی از رشته‌هایی است که تحت نظارت فدراسیون ورزش روستایی و عشایری و بازی‌های بومی محلی به فعالیت می‌پردازد.

نظر شما !!