منچسترسیتی 7-0 لایپزیش: با هالند در آسمان هفتم

به گزارش “ورزش سه”، شاگردان پپ گواردیولا که در دیدار رفت مقابل حریف آلمانی به تساوی 1-1 رضایت داده بودند، در دیدار امشب به لطف درخشش ارلینگ هالند و 5 گل او، موفق شدند حریف را در‌هم بکوبند و راهی مرحله یک چهارم نهایی شوند.
سیتی بازی را هجومی آغاز کرد و تنها 3 دقیقه از بازی سپری شده بود که روی ارسال کوین دی‌بروینه، این ایلکای گوندوگان بود که صاحب موقعیت شد اما ضربه والی او از بالای دروازه حریف به بیرون رفت.
برتری سیتی ادامه پیدا کرد و در دقیقه 11، این هالند بود که صاحب موقعیت شد اما ضربه او را یانیس بلاسویچ مهار کرد.
فشار حملات سیتی ادامه داشت تا اینکه در دقیقه 20 این تیم صاحب یک ضربه پنالتی شد. روی یک ارسال به محوطه جریمه لایپزیش، توپ با ضربه سر رودری به دست بنجامین هنریکس برخورد کرد و داور بعد از کمک گرفتن از VAR، نقطه پنالتی را نشان داد. هالند پشت ضربه قرار گرفت و علی رغم تشخیص درست بلاسویچ، توپ را به گوشه دروازه میهمان فرستاد.
تنها دو دقیقه بعد، هالند خود و تیمش را دوگله کرد. کوین دی‌بروینه که پشت محوطه جریمه حریف صاحب توپ شده بود، شوتی تماشایی زد که به تیر افقی دروازه برخورد کرد اما هالند با جایگیری مناسب توانست توپ برگشتی را با ضربه سر تبدیل به گل کند.
برتری سیتی بعد از این گل هم ادامه داشت و در دقیقه 31، چیزی نمانده بود که هالند گل سومش را در این دیدار به ثمر برساند اما ضربه تماشایی او را بلاسویچ با یک واکنش خوب به بیرون فرستاد.
حملات سیتی در دقایق پایانی نیمه اول هم ادامه داشت تا اینکه در دومین دقیقه از وقت‌های تلف شده این نیمه، هالند هت تریکش را تکمیل کرد. روی یک ضربه کرنر بود که روبن دیاز ضربه سرش را به تیر کوبید و در حالی که توپ روی خط دروازه قرار داشت، هالند از راه رسید و توپ را وارد دروازه کرد تا نیمه اول با نتیجه 3-0 به پایان برسد.

ادامه دارد…
 

نظر شما !!