من بمب ترکاندم، شما باشگاه را ترکاندید/ حمله بی سابقه فتح‌الله‌زاده به آجورلو

به گزارش “ورزش سه”، علی فتح‌الله‌زاده با حضور در برنامه فوتبال برتر، صحبت های زیادی را به زبان آورد. سوژه اصلی صحبت های مدیرعامل استقلال در برنامه دوشنبه شب به مانند تمام روزهای گذشته، پیرامون بدهی های باشگاه بود.

فتح‌الله‌زاده در بخشی از صحبت هایش به شدت از عملکرد مصطفی آجورلو انتقاد کرد. او بدون نام بردن از آجورلو، صحبت های زیادی را علیه مدیرعامل پیشین استقلال مطرح کرد.

مدیرعامل آبی ها حمله به آجورلو را اینگونه آغاز کرد: فضای خیلی بدی شده است. آقای قربانزاده می گوید 240 میلیارد تخلف داریم. این را من نمی گویم، آقای قربانزاده می گوید. اینکه شما بیایید بگویید 400 هکتار زمین گرفته ایم، خب کجاست؟ 400 هکتار پیشکش شما، 400 متر آن را به ما نشان دهید. به شعور هوادار توهین نکنید.

* ما ته چاه هستیم
ما همه مشکلات را یکی یکی رد می کنیم. بالاخره این توان در من هست و تا پیش از این نیز این مشکلات را رد کرده ایم. ما 700 میلیارد هزینه کرده ایم. ولی نه مربی پول گرفته و نه بازیکن و به هتل هم بدهکاریم. اتفاقات کسی که می گوید باشگاه را به اوج می رسانم، سر و ته ایستاده است. ما ته چاهیم!

* شما با هزار میلیارد بدهی در درون باشگاه بمب ترکاندید
مگر نمی گفتید هزار میلیارد می آوریم؟ درست است، هزار میلیارد آورده ولی هزار میلیارد بدهی! 706 میلیارد هزینه شده و 600 میلیارد نیز تعهد داده اند که من باید آن را پرداخت کنم. من نجابت به خرج می دهم و چیزی نمی گویم ولی دلیل نمی شود که بیایید ما را مسخره کنید و بگویید بمب می ترکانم. بمب ترکاندن هنر می خواهد. بمب ترکاندم فرهاد مجیدی، نکونام، رحمتی، خسرو و سوپراستار تیم رقیب، هاشمی نسب را آورده ام. بله شما هم بمب ترکانده اید ولی در خود باشگاه و هزار میلیارد بدهی به بار آورده اید.

* تیم قهرمان را آقای مددی بست
می گوید ما نبودیم 9 سال تیم قهرمان نشد. تیمی که قهرمان شد را آقای مددی بسته بود. من 9 سال بودم و هشت تا قهرمانی آورده ام. به مردم آدرس غلط ندهم. از روزی که آمده ام در حال پرداخت بدهی هستم. نزدیک به 100 چک را پرداخت کرده ام.

* هتل می خواست اجازه ورود ساپینتو را ندهد
هتل با من تماس گرفت که اجازه نمی دهیم آقای ساپینتو امشب به اینجا بیاید چون بدهی آن پرداخت نشده است. بدهی که 2 میلیارد تومان بود. یعنی شما نتوانستید 2 میلیارد را پرداخت کنید؟

* باشگاه هزینه خشک شویی مدیران را هم پرداخت می کرد
ما در تهران ماساژور نداریم؟ در تهران خدمات نداریم که پنج نفر از شهرستان بیایند و ماهی فقط 130 میلیون هزینه اتاق هر کدام از اینها را پرداخت کنیم. این فقط هزینه های اقامت بود. پول خشک شویی و… نیز هزینه شده است.

* راننده یک فرد رده سوم باشگاه 25 میلیون حقوق می گرفت
یک نفر پیش من آمد و گفت حقوقش را پرداخت کنیم. گفتم شما چه کسی هستید؟ گفت من راننده فلانی هستم. من خنده ام گرفته بود. پرسیدم مگر فلانی راننده هم دارد؟ دستمزد شما چقدر است؟ گفت من 25 میلیون حقوق می گیرم. من با بیش از 20 سال مدیریت، ماهی 25 میلیون حقوق نمی گیرم. راننده نفر رده سوم باشگاه 25 میلیون حقوق می گیرد. این پولها ما را نابود می کند.

* این دوست ما دچار توهم شده است
متأسفانه این دوست ما دچار توهم شده است. گفته اند شرکت بورسی را ادامه بده، او فکر می کند شرکت بوسی است. به آن برنامه آمده و به این و آن بوس می دهد. اگر به بوس است که من به همه بوس می فرستم. این کار زشت است بعد می آیید ما را تحقیر می کنید؟ من باز هم نجابت به خرج می دهم و خودم را کنترل می کنم و چیزی نمی گویم. ولی اگر یک بار دیگر از این حرفهای بیخود و بی ربط زده شود، من نیز مجبورم خیلی چیزها را بگویم.

نظر شما !!