مورینیو: در انگلیس دلم برای خبرنگاران ایتالیایی تنگ شده بود!

به گزارش خبرگزاری فرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، ژوزه موریفرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین فردا (یکشنبه) اولین بازی خود در سری A به عنوان سرمربی رم را تجربه می‌کند، دیداری که برابر یک حریف سرسخت مانند فیورنتینا است.

او در این نشست خبری سعی کرد که از همین ابتدا رابطه‌اش با خبرنگاران ایتالیایی را بر پایه دوستی شکل دهد و با تمجید از آنها شاید کمتر از سمت آنها مورد حمله واقع شود.

موریفرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین که پیش از این با پیروزی 2 بر یک پنجشنبه شب برابر ترابزون اسپور در لیگ کنفرانس اروپا در ترکیه، کارش در رم را به صورت رسمی آغاز کرده است، به خبرنگاران ایتالیایی گفت: کسب پیروزی به شما برای داشتن ریکاوری و سریعتر آماده شدن برای بازی بعدی کمک می‌کند. ما هم آماده این بازی هستیم. فوتبال مدرن همین است و من هم برای این بازی تغییرات زیادی در ترکیب‌مان نخواهم داشت. بازیکن جدید؟ من پیش از این هم درباره سیاست‌های نقل و انتقال‌مان صحبت کرده‌ام و گفتم که سیاست ما واکنشی است چون دو بازیکنی که انتظارش را داشتیم را از دست دادیم، لئوناردو اسپیناتزولا (مصدوم) و ادین ژکو (انتقال به اینتر). پس باید به این اتفاق واکنش نشان می‌دادیم و این کار انجام ندادیم. ما به بازیکنان جدید برای تعادل بخشیدن به تیم‌مان نیاز داریم. البته باشگاه دارد تمام تلاشش را برای حل مشکلات انجام می‌دهد و من هم حق ندارم که بیشتر از این توقع داشته باشم. من باید با بازیکنانی که دارم کار کنم. ضمن اینکه هنوز زمان داریم که خرید کنیم.

موریفرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین که بعد از یک دهه به سری A برمی‌گردد افزود: زمانی که در انگلیس بودم، همیشه به دستیارانم می‌گفتم که دلم برای نشست‌های خبری در ایتالیا تنگ شده است، چون در انگلیس، فقط درباره حواشی و جنجال‌ها صحبت می‌شود اما الان من در ایتالیا هستم و دیگر لازم نیست که درباره تاکتیک‌ها صحبت کنم چون خودتان در تحلیل‌های تاکتیکی استاد هستید. رم از نظر جایگاه باشگاهی در  حد و اندازه سایر تیم‌هایی است که در آنها کار کرده‌ام اما پروژه این تیم متفات از رئال مادرید یا اینتر است.امروز، رم خیلی وقت است که قهرمان نشده است و فصل گذشته هم با 29 امتیاز فاصله نسبت به صدرنشین جدول فصل را به پایان رساند. پس این تیم به زمان، سازماندهی و یکسری کارهای نامرئی که هواداران نمی‌بینند نیاز دارد اما آنها سرانجام نتایج را خواهند دید.

تامی آبراهام مهاجم جدید رم که از چلسی به جالوروسی ملحق شد، مقابل ترابزون اسپور بازی نکرد. آلگری درباره احتمال حضور او مقابل فیورنتینا گفت: او می‌تواند در تیم حضور داشته باشد. با اینکه به خاطر مقررات مربوط به کرونا قرنطینه بود، خودش تمریناتش را انجام داد و الان هم آماده بازی است.

تیم فوتبال رم امشب از ساعت 23:15 به وقت تهران میزبان فیورنتینا خواهد بود.

انتهای پیام/

نظر شما !!