مکس سر آشتی ندارد؛/ طعنه تند راننده ردبول به لوییس همیلتون

به گزارش “فرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین” ، در گرندپری بریتانیا مکس ورستپن و لوییس همیلتون، دو مدعی عنوان قهرمانی این فصل، در همان اولین دور با هم برخورد کردند و در نتیجه مکس پس از برخوردی با شدت 51G به دیواره پیست، راهی بیمارستان شد و همیلتون با وجود دریافت پنالتی 10 ثانیه ای توانست در رده اول از خط پایان بگذرد و برنده گرندپری خانگی خود شود.

 

 

همیلتون در حضور هوادارانی که به سکوهای سیلورستون بازگشته بودند، با پرچم انگلیس دور پیست چرخید و در مراسم اهدای جام نیز جام برنده را در آغوش گرفت و در ادامه حتی در میان ارتش حامیان خود به جشن و شادی پرداخت.

 

 

این حرکت به هیچ وجه از نظر ورستپن و تیم ردبول و همچنین هوادارانشان قابل قبول نبود و راننده جوان هلندی که مجبور شده بود شب را در بیمارستان بماند در اینستاگرام و توییتر خود نوشت که احساس می کند به او بی احترامی شده است.

در دفاع از همیلتون گفته شد که راننده هفت بار قهرمان جهان از اینکه ورستپن به بیمارستان برده شده بود اطلاعی نداشت. اما ورستپن می گوید که اگر اوضاع برعکس بود، پدرش حتما به او می گفت که برای شادمانی کردن مثل همیلتون، وقتی راننده حریف را راهی بیمارستان کرده است، باید لگد بخورد.

 

 

مکس در آستانه گرندپری مجارستان به اسکای F1 گفت: “آنها طوری جشن گرفتند که انگار قهرمان جهان شده بودند! اگر جایمان عوض می شد و من جای همیلتون بودم، به خاطر آنطور شادی کردن قطعا شایسته لگد خوردن بودم و پدرم حتما این را به من می گفت.”
 

ورستپن در کنفرانس مطبوعاتی خود پیش از گرندپری مجارستان گفت که او و همیلتون از زمان تصادف با هم صحبت کرده اند اما او همچنان پای انتقاد خود از راننده بریتانیایی و مرسدس ایستاده است و می گوید که تحت فشار قرار گرفتن مرسدس باعث شده تا آنها خود واقعیشان را نشان دهند.

 

 

مکس گفت: “لوییس به من زنگ زد. لازم نیست درباره جزییات صحبت کنم اما ما با هم حرف زدیم. منظور از بی احترامی چیست، وقتی یکی در بیمارستان است و دیگری طوری که انگار هیچ اتفاقی نیافتاده پرچم را در هوا تکان می دهد، در حالی که دیگری را با فشار 51G به دیوار کوبانده.

و نه فقط این، واکنش همه اعضای تیمشان را هم باید در نظر گرفت. به نظر من این روش جشن گرفتن یک پیروزی نیست مخصوصا بردی که به آن شکل به دست آورده بودند.

این چیزی بود که به نظر من واقعا توهین آمیز و بی احترامی بود. به نوعی هم نشان داد که آنها واقعا چطور هستند. این پس از یک موقعیت پر فشار اتفاق افتاد، اما من نمی خواهم اینطور دیده شوم.”

نظر شما !!