می‌خواهیم به وضعیت قبل از جام جهانی برگردیم / سیمئونه: کسی از من نخواسته این‌جا را ترک کنم

به گزارش “ورزش سه”، اتلتیکو مادرید که در حال حاضر با 28 امتیاز امتیاز در مکان چهارم لالیگا حضور دارد، فردا در یکی از دیدارهای مرحله یک شانزدهم نهایی کوپا دل ری میهمان لوانته دسته دومی است. سیمئونه در نشست خبری پیش از این دیدار گفت:”بعد از یک بازی خوب مقابل آلمریا، با آرامش و اعتماد به نفس به دنبال پیروزی مقابل لوانته هستیم.”

او در مورد حریف فردای تیمش گفت: “بازی سختی مقابل حریفی داریم که با این مربی کارهای فوق العاده ای انجام داده است. آنها در موقعیتی هستند که می توانند به لیگ برتر برگردند.”

سرمربی اتلتیکو در ادامه صحبت های خود گفت:”شاگردانم مشتاق هستند تا وضعیتی که پیش از جام جهانی داشتیم را برگردانند. این فصل، یک فصل معمولی تا بد بود. بعد از استراحت پیشرفت خوبی در تیم دیدم و امیدوارم در این مسیر ادامه دهیم.”

شایعاتی وجود دارد که سیمئونه ممکن است در پایان فصل به حضور 11 ساله خود در اتلتیکو پایان دهد. با این حال، او اظهار داشت که هیچ کس در باشگاه از او نخواسته است که استعفا دهد:”هیچ کس شخصاً از من نخواسته است که این جا را ترک کنم.”

دیه‌گو سیمئونه، سرمربی اتلتیکومادرید احتمال ترک باشگاه از سوی چند بازیکن را رد کرده و گفت: “هیچکس از من درخواست جدایی نکرده است. ولی باید آماده باشیم چون خیلی ها آمده اند و رفته اند.”

نظر شما !!