میری: سرم را جلوی شوت گولسیانی گذاشتم

به گزارش “ورزش سه”، پرسپولیس بعد از دریافت گل شوکه کننده از هوادار باز هم موقعیت گل خلق کرد و می‌توانست دروازه حریف خود را باز کند. بازیکنان پرسپولیس که ۱۱ نفره حمله می‌کردند و حتی علیرضا بیرانوند هم در محوطه حریف حضور داشت در شرایطی که دروازه‌بان هوادار را تسلیم کردند، حریف شماره ۴۶ این تیم یعنی محمد میری نشدند!

محمد میری که از دقیقه ۷۷ وارد زمین شد نقش پررنگی در شکست پرسپولیس داشت و در ثانیه‌های پایانی ضربه گئورگی گولسیانی را از روی خط دور کرد تا امیدهای شاگردان یحیی برای فرار از سومین شکست فصل از بین برود.

عملکردخوب میری بهانه‌ای شد تا با او هم‌کلام شویم. هافبک هوادار در خصوص این بازی گفت: بازی خوبی بود، پرسپولیس برای قهرمانی می‌جنگد و چند هفته هم شرایط خوبی نداشت و آمده بود هر طور شده بازی را ببرند‌. کادرفنی نقاط قوت و ضعف آنها را به ما گفته بودند و ما جزو معدود تیم‌هایی بودیم که توانستیم پرسپولیس را در آزادی اذیت کنیم.

هافبک هوادار اضافه کرد: بین دو نیمه آقا ساکت به ما گفت این پرسپولیس را می‌شود برد چرا که تیم‌مان خیلی خوب بازی می‌کرد. صحبت‌هایی انجام داد که از لحاظ روحی به نفع‌مان بود و باعث شد پرسپولیس را ببریم.

او در مورد صحنه‌ای که در لحظات پایانی مانع گلزنی گولسیانی شد توضیح داد: همه بچه‌ها زحمت کشیدند ولی در آن صحنه یک لحظه توپ سانتر شد و من فکر کردم اگر روی خط دروازه بایستم می‌توانم شرایط بهتری داشته باشم. توپ را زدند و در شرایط که تعادل نداشتم با زانو سمت بالا دفع کردم چون اگر رو به رو دفع می‌کردم دوباره به گولسیانی می‌خورد و وارد دروازه شد. گولسیانی در این صحنه ضربه نهایی را زد که اجازه ندادم توپ وارد دروازه شود.

او در مورد عملکرد دفاعی خود افزود: قبل از این صحنه هم یک توپ ارسال شد و به نظرم آن توپ خطرناک‌تر بود و من سرم را جلوی شوت گولسیانی انداختم و توپ به سرم برخورد کرد. من دو موقعیت گولسیانی را گرفتم و خداراشکر در زحمت بچه‌ها ما هم یک نقشی داشتیم.

میری در مورد وضعیت تیم‌شان گفت: تیم ما از اول فصل خودباوری داشت و همه انتظارش را داشتیم که نتایج خوبی بگیریم و رفته رفته شرایط‌مان بهتر شد. فکر می‌کنم نشان دادیم که تیمی قابل احترام هستیم که می‌توانیم برای هر حریفی مشکل‌ساز باشیم. امیدوارم این روند ادامه داشته باشد.

او در پایان راجع به مسائل داوری بیان کرد: کارشناسان باید در مورد صحنه‌های داوری نظر بدهند. من فکر می‌کنم داوران‌مان تحت فشار هستند ولی آمدن VAR می‌تواند کمک کننده باشد. همه تیم‌ها از داوری هم سود کرده‌اند و هم به ضررشان شده است.

نظر شما !!