میهن پادکست – گفت‌وگوی یلدایی تیم میهن بلاکچین درباره چشم انداز بیت کوین

صحبت کردن درباره اتفاقات و چشم انداز بیت کوین، همواره جذاب بوده و هست. مباحث مختلفی مانند افزایش پذیرش، تغییرات فنی و زیرساختی و ثبت سقف‌های تاریخی جدید در یک سال گذشته، درباره محبوب‌ترین رمزارز جهان به‌وجود آمد که روی قیمت بیت کوین نیز تاثیرگذار بود.

در قسمت شصتم میهن پادکست تصمیم گرفتیم درباره روند بیت کوین در سالی که گذشت صحبت کنیم. اما این‌بار بر خلاف قسمت‌های قبل، با تعدادی از اعضای تیم میهن بلاکچین به گفت‌وگو پرداختیم. ساناز وفی، عرفان مصطفوی و میثم مقیسه مهمانان این قسمت میهن پادکست هستند.

در بخش اول از میثم مقیسه درباره پذیرش بیت کوین توسط نهادهای مختلف سوال پرسیدیم. علاوه‌بر این نظر او را درباره آمارهایی مانند افزایش ۱۶۷ درصدی دستگاه‌های ATM برای بیت کوین و همچنین سخت‌گیری برخی کشورها در حوزه ارزهای دیجیتال جویا شدیم. در آخر از او خواستیم که نظرش را درباره اینکه آیا واقعا پذیرش یک انقلاب دیجیتالی – اقتصادی در حال رخ دادن است با ما در میان بگذارد.

برخی از منتقدان معتقدند که شبکه بیت کوین نه‌تنها بسیار قدیمی است و نیاز به تغییر دارد بلکه در مقابل تغییرات مقاومت می‌کند. در بخش دوم این پادکست از عرفان مصطفوی درباره دو اتفاق مهم یعنی عرضه ETF آتی و به‌روزرسانی تپ‌روت بیت کوین سوال پرسیدیم و از او خواستیم که تاثیر این نوع از تغییرات را روی این ارز دیجیتال توضیح دهد.

در بخش سوم و انتهایی شصتمین قسمت میهن پادکست، ساناز وفی درباره تغییرات قیمتی بیت کوین در یک سال گذشته صحبت کرد. از او درباره دلایل به‌وجود آمدن این تغییرات سوال پرسیدیم و خواستیم که چشم انداز مورد نظر خود را درباره آینده بیت کوین بازگو کند.

لینک‌های مرتبط

در این بخش مقاله، لینک مطالبی که در طول پادکست درباره آن‌ها صحبت کردیم، قرار می‌دهیم.

شما می‌توانید میهن پادکست را در پلتفرم‌های صوتی شنوتو، کست باکس، اسپاتیفای، پادبین، ساندکلاد و همین‌طور در کانال تلگرامی میهن بلاکچین بشنوید.

برای گوش دادن به بقیه قسمت‌های میهن پادکست از طریق سایت، می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید:


میهن پادکست


نظر شما !!