می دانید از چه حرف می‌زنم/ لاپورتا: قهرمانی در زمین اسپانیول چیز دیگری است

به گزارش “ورزش سه”، بارسلونا چیزی تا قهرمانی در لالیگا فاصله ندارد و بدون توجه به نتایج اتلتیکو و رئال می تواند فردا شب با کسب پیروزی در زمین اسپانیول، قهرمانی خود را قطعی کند. این قهرمانی شماره 27 بارسا در لالیگا خواهد بود.

خوان لاپورتا در پنجاهمین سالروز تاسسیس کانون هواداری بارسا و در جمع هواداران و اعضای باشگاه گفت: «امیدوارم یکشنبه روز شادی و جشن هواداران بارسلونا باشد و بتوانیم قهرمانی لالیگا را جشن بگیریم. عنوانی که با تلاش، تعهد و فداکاری زیاد در زمین و البته با حمایت همیشگی شما هواداران کسب خواهد شد. خیلی خوب می شود اگر بتوانیم در ورزشگاه اسپانیول جشن قهرمانی بگیریم و این لذت خاصی دارد. البته که نیاز به توضیح بیشتر نیست و خودتان خوب می دانید برای چه چنین حرفی می زنم.»

رئیس بارسلونا ادامه داد: «ورزشگاه هر یکشنبه پر است و هواداران بارسلونا بار دیگر به این تیم باور دارند؛ همانند آن بنری که مقابل برنابئو نصب کردیم و به من در پیروزی در انتخابات کمک کرد و باعث شد بیش از همه به من رای داده شود. ما در آستانه کسب عناوین مهمی هستیم، زیرا لالیگا بسیار مهم است. اختلاف امتیاز خوبی نسبت به تیم دوم داریم و در مسیر درستی هستیم. در این روزهای حساس، از شما می‌خواهم، در برابر کسانی که به بارسلونا حمله می کنند و در دفاع از نشان باشگاه، متحدتر از همیشه بمانید.»

نظر شما !!