ناظم‌الشریعه: جوانان تیم ملی فوتسال، توان تحمل فشار بازی‌های سنگین را ندارند/ ایتالیایی‌ها هم به ایران می‌آیند

به گزارش خبرگزاری فرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، سید محمد ناظم‌الشریعه پس از پایان دیدار دوم تیم ملی فوتسال ایران مقابل ایتالیا اظهار داشت: بازی دوم مقابل تیم قدرتمند ایتالیا بسیار نزدیک بود و بازی را به خستگی بازیکنان جوان واگذار کردیم. جوانانی که به ترکیب و شاکله تیم ملی فوتسال ایران اضافه شدند، تحمل فشار بازی‌های سنگین را ندارند. ما در طول دو روز، دو بازی سنگین داشتیم که دلیل افت ما در بازی دوم فقط خستگی بود. از سوی دیگر سپهر محمدی سنگربان ما نیز در نیمه اول مصدوم شد و پس از آن گل‌های آسانی دریافت کردیم، اما در 6 دقیقه آخر بازی با بازی پنج نفره به دروازه ایتالیا فشار آوردیم و حتی در این سیستم به گل هم رسیدیم.

وی با تمجید از شاگردانش تصریح کرد: از تمام بازیکنان راضی هستم و در این بازی تا حدودی تدارکاتی، به اهداف مد نظرمان رسیدیم. بازیکنان جوان تیم ما تا حالا شرایطی به این سختی و پُرفشاری را تحمل نکرده بودند و برخی برای اولین بار بود که از ایران خارج می‌شدند، اما بازیکنان باتجربه ما به‌راحتی با فشار دو بازی در دو روز کنار آمدند و من از همه راضی هستم.

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران در مورد وضعیت میزبانی ایتالیایی‌ها و برنامه بازگشت به ایران گفت: میزبانی ایتالیایی‌ها از ما مطلوب بود. آنها از امکانات مناسبی بهره می‌برند و سالنی که در آن بازی کردیم، حرفه‌ای بود. قرار شد ایتالیایی‌ها هم به ایران بیایند و در آینده‌ای نزدیک، ارتباط فوتسال ایران و ایتالیا افزایش یابد. ما فردا (چهارشنبه) عازم میلان خواهیم شد تا از آنجا به دوحه و سپس به تهران بیاییم.

انتهای پیام/

نظر شما !!