ناکامی بزرگ صهیونیست ها در جودو/ جنبش حمایت از مقاومت فلسطین در ورزش زنده است

به گزارش خبرگزاری فرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین المپیک توکیو با انصراف دومین ورزشکار جودوکا مقابل نماینده رژیم صهیونیستی نشان داد حرکت مقاومت و حمایت از مردم مظلوم فلسطین به عنوان یک آرمان مقدس برای مسلمانان و آزادی خواهان دنیا همچنان ارزش بالایی دارد.

* نورین پیشگام مبارزه با رژیم صهیونیستی در ورزش

فتحی نورین جودوکا الجزایری پیشگام مبارزه نکردن با صهیونیست ها و ناکامی بزرگ رژیم اشغالگر برای عادی سازی روابط از طریق ورزش شد.

وی به عنوان چراغ راهی برای ورزشکاران مسلمان شد و این پیام را به کل جهان از طریق تریبون المپیک مخابره کرد که نباید مقابل صهیونیست ها بازی کرد و با این کار هویت جعلی اشغالگریشان را تایید کرد. نورین 3 روز پیش حاضر نشد در مسابقات المپیک شرکت کند و در پی این اقدام آزادی خواهانه محمد عبدالرسول جودوکا سودانی نیز این اقدام را تکرار کرد.

* مشت محکم بر دهان ویزر و دار و دسته صهیونیست ها

این اقدام ورزشکاران مسلمان در جودو به نوعی مشت محکمی بر دهان ویزر رئیس فدراسیون جهانی است که در چند سال گذشته تلاش زیادی کرد تا به رژیم صهیونیستی در این رشته هویت بدهد و به نوعی به عادی سازی روابط از طریق ورزش به اشغالگران کمک کند.

ماریوس ویزر رئیس فدراسیون جهانی جودو، همسرش اسرائیلی است و به همین خاطر ارتباط نزدیکی با سران صهیونیست دارد. این مسئول بلندپایه در چند سال گذشته تلاش های گسترده و متنوعی در زمینه عادی سازی روابط کشورها با رژیم اشغالگر کرد؛ حتی جودوی کشورمان را برای 4 سال به تعلیق درآورد. ولی با وجود تلاش هایش در این راه ناکام مانده و توکیو بیش از پیش نشان داد که راه آزادی خواهی همچنان باز است و رهروانی جدی دارد.

جنبش حامی مقاومت فلسطین در ورزش و مخصوصا جودو نشان داده هر چقدر ویزر و دارودسته صهیونیستش تلاش کردند تا این عادی سازی روابط و هویت دادن به کشور جعلی اسرائیل را اجرایی کنند، در این راه ناکام ماند.

* هزینه نجومی صهیونیست ها برای عادی سازی روابط با سودان فایده نداشت

با بررسی رابطه سودان با رژیم صهیونیستی، متوجه می شوید این کشور جزو پروژه های عظیم آمریکا بود تا روابط این کشور با رژیم اشغالگر عادی شود. بعد از خیانت امارات و بحرین به آرمان مقاومت فلسطین و عادی سازی روابط، سودان یکی از کشورهایی بود که با هزینه چند صد میلیارد دلاری امارات برای عادی کردن روابطش با رژیم اشغالگر با آمریکا قرارداد امضا کرد.

با وجود اینکه دولت سودان توافق نامه ای برای عادی سازی روابط با رژیم صهیونسیتی به تازگی امضا کرده ولی عبدالرسول ورزشکار این کشور حاضر نشد به این توافق سیاسی ننگین سر تعظیم بیاورد. وی بر خلاف تصمیم سران دولت خود حاضر نشد مقابل نماینده رژیم صهیونیستی بازی کند.

* لابی صهیونیست ها در الجزایر جواب نداد

همچنین فتحی نورین ورزشکار الجزایری نیز فاش کرد از رئیس فدراسیون فوتبال الجزایر تا کمیته ملی المپیک کشورش تلاش زیادی کردند تا مقابل نماینده رژیم صهیونیستی بازی کند ولی این ورزشکار آزاده حاضر به بازی با نماینده رژیم کودک کش نشد.

* پروژه عظیم صهیونیسم در جودو به بن بست رسید

با نگاه تحلیلی به اقدام دو ورزشکار الجزایری و سودانی، متوجه می شوید تلاش های ویزر رئیس فدراسیون جهانی جودو برای وارد کردن اسرائیل به این ورزش و عادی سازی روابط با کشورهای مسلمان بی فایده بوده و پروژه چند صد میلیون دلاری صهیونیست ها برای عادی سازی روابط با کشورهای مسلمان و عرب با اقدام ورزشکاران آزادی خواه به بن بست خورد.

انتهای پیام/


نظر شما !!