ناکامی تکواندوی ایران تکمیل شد/ تکواندو بدون مدال و با صفر تمام کرد

 

به گزارش “فرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین”،  آغاز رسمی المپیک برای تکواندوی ایران با تلخی بسیار همراه بود.روز گذشته اولین تکواندوکای ایران، آرمین هادی پور  در وزن 58- کیلوگرم المپیک2020 در رقابتی نزدیک برابر جفرسون اوچا از کلمبیا با نتیجه 22 بر 19 به پیروزی رسید و راهی مرحله بعد شد. در این بازی نزدیک هم مصدومیت از ناحیه رباط صلیبی آرمین به چشم میخورد و او در مرحله بعد مغلوب نماینده آرژانتین شد و از دور مسابقات کنار رفت.

 

روز دوم نیز ناکامی ها ادامه دار شدو ناهید کیانی در بامداد امروز در اولین جدال خود به کیمیا علیزاده نماینده پناهندگان المپیک باخت و با صعود نکردن علیزاده به فینال،کیانی هم از المپیک توکیو حذف شد.

 

 

به این ترتیب میرهاشم حسینی تنها باقی‌مانده از نماینده های تکواندوی ایران بود. او امروز در وزن 68- در بازی اول به مصاف هوانگ از چین تایپه رفت و با حساب 18-15 پیروز میدان شد و به مرحله یک چهارم نهایی مسابقات صعود کرد. ولی در دور بعد و در دومین مبارزه به مصاف اولوگ بیک رشیدوف، از ازبکستان که پدیده این وزن شده است رفت و  با نتیجه ۳۴ بر ۲۲ نتیجه را شکست خورد.

 

 

 شانس مجدد با فینالیست شدن نماینده ازبکستان نصیب میرهاشم شد اما او در شانس مجدد برای کسب مدال برنز نیز با نتیجه 30 بر 21 از تکواندوکای کره جنوبی شکست خورد و با حذف از مسابقات، از رسیدن به مدال برنز المپیک2020 بازماند تا ناکامی‌ تکواندوی ایران تکمیل شود و با صفر مدال ضعیف ترین نتیجه تاریخ تکواندوی ایران در المپیک رقم بخورد.

 

نظر شما !!