نتایج جشنواره مجازی فرهنگ، هنر، شعر و داستان ایران کهن اعلام شد

ه گزارش روابط عمومی جشنواره مجازی فرهنگ، هنر، شعر و داستان ایران کهن، آیین اختتامیه جشنواره مجازی شعر و داستان ایران کهن پیش از ظهر امروز به‌صورت مجازی و آنلاین از طریق سامانه اسکایپ برگزار شد.
دبیر جشنواره در این آیین گفت: فراخوان جشنواره از یکم اردیبهشت در بخش‌های اینفوگرافیک، پوستر، عکاسی با موبایل، فیلم کوتاه، شعر و داستان کوتاه و دلنوشته منتشر شد و فرصت دریافت آثار بعد از یک بار تمدید، ۱۰ اردیبهشت به پایان رسی
علیرضا ناظمی با اشاره به اینکه آثار از طریق ایمیل جشنواره دریافت می‌شد، خاطرنشان کرد: در مجموع ۱۳۰ اثر به مرحله داوری رسید.
وی هدف اصلی از برگزاری این جشنواره را انعکاس آموزه‌های اخلاقی و رفتارهای اجتماعی مرتبط با ایران کهن از طریق هنر عنوان کرد.
در ادامه نفرات برتر هر بخش معرفی شدند:
در رشته عکاسی با موبایل «سودا رسولی» رتبه سوم، «ناصر دوستان» رتبه دوم و «سید سعید رسولی» رتبه اول این بخش را کسب کردند.
«محمد رضا اکبری» و «مریم اسدی» به ترتیب رتبه سوم و دوم بخش فیلم کوتاه را کسب کردند و مقام اول این بخش به «اکبر حاتمی» رسید.
در رشته دلنوشته رتبه سوم را «حسین نصیری» کسب کرد و مقام دوم به «لیلا نوری» رسید. در این بخش «مرضیه حسینی» موفق به کسب مقام اول شد.

جشنواره مجازی فرهنگ، هنر، شعر و داستان ایران کهن

«حسین نصیر تنها» به‌عنوان نفر سوم بخش پوستر انتخاب شد. در این بخش هیات داوران اثری را به‌عنوان مقام دوم و اول انتخاب نکرد.
در رشته شعر کهن «سپهر دوانی» به‌عنوان شایسته تقدیر انتخاب شد و رتبه سوم به «داوود ارزگر» رسید. مقام دوم به «احمد قاضی‌پور» و در این بخش «محمد قربانی» موفق به کسب مقام اول شد.
نفرات برتر موفق به کسب جوایز و لوح و تندیس جشنواره شدند.

انتهای پیام /پ

نظر شما !!