نزدیک بود ولاهوویچ شب یووه را خراب کند! (عکس)

به گزارش “ورزش سه”، در یکی از جذاب‌ترین بازی‌های هفته بیست و ششم سری آ ایتالیا، یوونتوس میزبان سمپدوریا بود. این بازی پر گل و هیجان‌انگیز دنبال شد و دو تیم بازی هجومی و زیبایی را به نمایش گذاشتند.

ابتدا در نیمه اول یوونتوس با دو گل پیش افتاد اما سمپدوریا تسلیم نشد و خیلی زود و در فاصله کمتر از دو دقیقه دو گل زد تا بازنده به رختکن نرود.

در نیمه دوم بار دیگر یوونتوس پیش افتاد و در شرایطی که می‌توانست باز هم اختلاف را دو برابر کند، ولاهوویچ پنالتی حساسی را از دست داد.

خوان کوادرادو پا به توپ وارد محوطه سمپدوریا شد و آگلو، بازیکن سمپدوریا، روی او خطا کرد و داور نیز نقطه پنالتی را نشان داد. دوشان ولاهوویچ پشت توپ ایستاد و ضربه‌اش را به تیر دروازه کوبید. در ریباند نیز آدرین رابیو نتوانست از فرصت استفاده کند و توپ را بیرون زد.

با از دست رفتن این پنالتی در دقیقه ۶۹، در فاصله بیش از بیست دقیقه تا پایان بازی، این مسابقه همچنان گرم و جذاب باقی ماند و سبب شد سمپدرویا امید بیشتری برای جبران نتیجه و کسب حداقل تساوی در این دیدار داشته باشد؛ هرچند در نهایت این یووه بود که به گل چهارم رسید و با نتیجه ۴-۲ پیروز شد.

نظر شما !!