نشست مدیرعامل ایران‌کیش با رؤسای دفاتر و امور پذیرندگان / عملکرد مثبت ایران‌کیش در بهینه‌سازی و کیفیت دستگاه‌ها در سال ۱۴۰۰

نشست رؤسای دفاتر و امور پذیرندگان با حضور مدیرعامل، معاونین و مدیران مستقل و رؤسای دفاتر دعوت شده شرکت ایران‌کیش برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی ایران‌کیش در این جلسه رؤسای دفاتر به بیان مشکلات، راهکارها و پیشنهاد‌های خود پرداختند. همچنین عملکرد دفاتر حاضر در جلسه بر اساس شاخص‌های ۱۴۰۰ توسط امور پذیرندگان ارائه و در خصوص نقاط قوت و ضعف آن بحث و تبادل نظر شد.

پیمان طبری مدیرعامل ایران‌کیش در این نشست با بیان این که برای اهداف سال ۱۴۰۱ نکات و نظرات دفاتر بررسی و از آن‌ها بازخورد گرفته شود گفت: «هیئت‌مدیره ایران‌کیش همراه با شرکت است و در اکثر طرح‌ها با نگاه همکاری سعی در فراهم‌سازی زمینه‌ها برای پیشرفت در سهم بازار دارد.»

او اضافه کرد: «ایران‌کیش در سال ۱۴۰۰ در بهینه‌سازی و کیفیت دستگاه‌های خود عملکرد مثبتی داشته است و قراردادهای جدیدی با بانک‌ها و مؤسسات در حال شکل‌گیری است که به زودی اخبار آن منتشر می‌شود.»

طبری به برخی اقدامات که این شرکت به عنوان نخستین شرکت پرداخت آن را عملیاتی کرده اشاره کرد و افزود: «ایران‌کیش پروژه‌هایی مانند عملیات پرداخت مبتنی بر EMV را برای نخستین بار در کشور عملی کرد. همچنین این شرکت در سودآوری همواره جزو رتبه‌های اول تا سوم بوده است.»

طبری طرح اتم (احیای تراکنش مشتریان) را طرح موفقی دانست و گفت: «طرح اتم ۲ نیز با تغییراتی می‌تواند مسیر بهبود قبلی را ادامه دهد.»

در ادامه راهکارها برای حل برخی مسائل در حضور مدیرعامل بررسی شد. همچنین در این جلسه از تعدادی از دفاتر برتر طرح اتم و همین‌طور دفاتر برتر کشوری قدردانی شد.

نظر شما !!