نعمتی برای فیکس شدن پست‌ها را به هم ریخت

به گزارش “ورزش سه”، تمام چیزی که سرخ‌ها در قائمشهر برای راحت کردن خیال خود و جلوگیری از گره خوردن بازی نیاز داشتند، یک گل زودهنگام بود که این کار را علی نعمتی، مدافع پیش‌تاخته پرسپولیس در دقیقه دو انجام داد و سبب شد همه چیز در روز آخر لیگ به نفع شاگردان گل‌محمدی شود.

علی نعمتی در لیگ بیست و یکم پیراهن پرسپولیس را پوشید اما در اولین سال در پرسپولیس علی‌رغم زدن گل‌های مهم به استقلال و سپاهان، دستش از جام قهرمانی کوتاه ماند و در دومین سال، خودش برای تثبیت صدرنشینی قهرمانی قرمزها گل اول را به نساجی در بازی آخر زد.

این بازیکن در سال اول، مدافع وسط بود اما در این فصل بعد از جدایی سعید آقایی و علی شجاعی و جذب نشدن بازیکن جدید در این پست، به مدافع چپ سرخ‌ها تبدیل شد. او در ابتدای لیگ بیست و دوم بازیکن ثابت بود اما در ادامه باتوجه به بازگشت وحید امیری به میادین کار سختی برای بازی در ترکیب اصلی داشت.

با این حال علی نعمتی برای بازگشت به ترکیب ثابت تلاش بسیار زیادی کرد و در حساس‌ترین مقطع فصل که پرسپولیس برای بازگشت به صدر فقط به بردهای متوالی نیاز داشت بار دیگر در سمت چپ خط دفاعی سرخ‌ها فیکس شد و کاپیتان امیری را به خط حمله فرستاد. در واقع او برای بازیکن ثابت یحیی شدن علاوه بر تغییر پست خودش از مدافع مرکزی به دفاع چپ، باعث تغییر پست امیری نیز شد.

او حالا می‌تواند دومین جام خود را نیز کسب کند و دوباره در جام حذفی هیجان برای پرسپولیس به اوج خود می‌رسد. علی نعمتی امیدوار است یحیی به ترکیب برنده و قهرمان لیگ دست نزند تا او در حذفی نیز فرصت درخشش مقابل هوادار را داشته باشد.

نظر شما !!