نمایشگاه بين المللي اختراعات هنگ کنگ

نمايشگاه بين المللي اختراعات کشور هنگ کنگ

نمایشگاه بین المللی و تخصصی اختراعات کهنگ کنگ (SMARTBIZ EXPO) همه ساله در مرکز نمایشگاهی شهر هنگ کنگ که یکی از بزرگتریین و معتبرترین مراکز نمایشگاهی در جهان می باشد توسط مرکز توسعه تجارت هنگ کنگ (HKTDC) و با حمایت فدراسیون جهانی مخترعین IFIA، سازمانهای علمی و تحقیقاتی و مراکز مرتبط با مخترعین و وزارتخانه های علوم ، آموزش و تحقیقات بیش از ۴۰ کشور برگزار می گردد. تاریخ برگزاری این عرصه بین المللی در سال ۲۰۲۱ در ماه دسامبر برابر با آذر ماه ۱۴۰۰ می باشد.

اطلاعات کلی نمایشگاه

به طور متوسط همه ساله در حدود ۳۰۰۰ مخترع از ۴۰ كشور جهان در اين رخداد بين المللي در مساحتي به متراژ پانزده هزار متر مربع در مرکز نمایشگاهی شهر هنگ کنگ حضور مي يابند و همچنين آمار بازديد كنندگان از اين نمايشگاه به طور ميانگين در حدود دویست هزار نفر می باشد.

مزایای شرکت در این عرصۀ بین المللی

♦عرضه و فروش مستقیم دستاوردهای پژوهشی و یافتن پشتیبان مالی جهت تولید اختراع
♦شرکت در بخش مسابقه و کسب جوایز و مدال از سازمانهای بین المللی مرتبط با اختراعات و نوآوری
♦ارتباط مستقیم پژوهشگران با مراکز علمی ، دانشگاه ها و سازمانهای بین المللی مخترعان
♦​کسب اطلاع از دستاوردهای پژوهشی ، اختراعات و فن آوری های روز دنیا

برخي از نكات مهم در خصوص این عرصۀ بین المللی

برگزاری اين عرصۀ مهم بین المللی فرصتی جهت معرفی و آشنائی مخترعين و نوآوران کشور جمهوري اسلامي ايران با مجامع علمی ، دانشگاهها و سازمانهای مرتبط با اختراعات و مخترعین در سطح بین المللی و کسب اطلاعات از اختراعات و فن آوری های روز دنیا و همچنین جهت ارائۀ اختراعات ثبت شده مخترعان کشور در سطح بین المللی می باشد و نیز عرصه ای برای ورود به بازارهای جهانی و یافتن حمایت کنندۀ مالی برای تولید دستاوردهای علمی مي باشد.

 کسب اطلاعات بیشتر:

9654 7763 021

4174 7763 021

نظر شما !!