نهمین هفته قرعه‌کشی جشنواره هفت‌ سال همراهی ۷۲۴ پرداخت الکترونیک سامان

نهمین هفته جشنواره هفت سال همراهی اپلیکیشن ۷۲۴ ویژه کاربران پرتراکنش به همراه معرفی برندگان این برنامه موبایلی روز دوشنبه ۲۹ آذر در دفتر مرکزی پرداخت الکترونیک سامان برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی پرداخت الکترونیک سامان، این جشنواره بزرگ به پاس قدردانی از کاربران فعال اپلیکیشن ۷۲۴ در هشت هفته گذشته برگزار شده بود که آخرین مرحله از آن در روز دوشنبه ۲۹ آذر با حضور مدیران این شرکت برگزار و اسامی برندگان آخرین دوره این جشنواره مشخص خواهد شد.

بر این اساس، به هر اندازه تعداد تراکنش‌های انجام‌شده هر کاربر در اپلیکیشن ۷۲۴ بیشتر باشد، از شانس بیشتری برای برنده‌شدن جایزه ۲۴ میلیون تومانی و ۷ جایزه ۲۴۰ هزار تومانی شارژ کیف پول برخوردار خواهد بود.

کاربران برنامه ۷۲۴ می‌توانند با تراکنش‌های خود در این برنامه موبایلی و جمع‌آوری امتیازاتی نظیر خرید شارژ، پرداخت قبض، خرید بسته اینترنت، انجام کارت‌به‌کارت، خرید بیمه‌نامه، خرید بلیت هواپیما و نیکوکاری، در آخرین مرحله این قرعه‌کشی شرکت کنند و شانس و اقبال خود را بیازمایند.

کاربران و علاقه‌مندان می‌توانند پخش زنده مراسم این قرعه‌کشی را ساعت ۱۵ روز دوشنبه ۲۹ آذر از طریق صفحه رسمی اینستاگرام «سپ» مشاهده کنند.

نظر شما !!