نویسنده‌‌ای که پس از ترک مواد مخدر شروع به نوشتن کرد

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران توانا پویش «زندگی به سبک کتاب» با هدف معرفی کتاب‌هایی با موضوعات اجتماعی و رخدادهای داخل جامعه به همت مجموعه رسانه کتاب «پنج و هفت» برگزار می‌شود. مسابقه از ۱۵ اردیبهشت شروع شده است و تا ۳۱ تیرماه برای شرکت در آن فرصت باقی است. اولین کتاب این پویش «ویولن‌زن روی پل» روایتی درباره رهایی از اعتیاد، آن هم توسط یک نویسنده است.

خسرو باباخانی نویسنده این کتاب پس از ترک اعتیاد خود، گفت: من این خاطرات را نوشتم تا راه ترک را به چند میلیون مصرف‌کننده مواد مخدر نشان دهم. ممکن است بگویند شاید یک نفر راه بیابد. من می‌گویم در این صورت هم اجرم را گرفته‌ام. در مقابل رنج بی‌انتهای مصرف کننده‌ها و خانواده‌هایشان، آبرو و اعتبار خانواده من چه اعتباری دارد؟

در این اثر، مفاهیمی مانند اصلاح اشتباهات در زندگی و تغییر سبک زندگی، در کنار روایت نویسنده از زندگی شخصی‌اش بیان شده است.

 از جمله جوایز این پویش، ۲۰۰ میلیون ریال جایزه نقدی است که به برندگان اهدا می‌شود. لازم به ذکر است همه علاقه‌مندان به شرکت در پویش اول «زندگی به سبک کتاب» می‌توانند با ارسال عدد ۱ به شماره پیامکی ۳۰۰۰۸۶۹۹۷۷ و یا از اینجا جهت تهیه کتاب اقدام کنند.

پایان پیام/


نظر شما !!