نکات آموزنده 15 متخصص سئو به تازه کارها

مجتبی پورموسوی

مدت زمان
مطالعه این
مقاله
3 دقیقه

سئو,سئو مبتدیان 100ها نکته آموزشی رایگان در اینستاگرام فرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشینسئو

سئو یک عمل بازاریابی در حال تکامل است. در این مقاله ارزشمند ، 15 کارشناس سئو، مشاوره خود را در مورد شروع یادگیری سئو در قالب نکات سئو برای مبتدیان به اشتراک گذاشته اند. باید بگویم شما که در این زمینه تازه کار هستید و این سوال را در ذهن دارید که چگونه سئو را شروع کنیم؛ بسیار خوش شانس هستید چرا که متخصصین این حوزه، تجربیات خود را به صورت کاملا رایگان در اختیار شما گذاشته اند تا بتوانید تصمیمی درست برای زندگی خود بگیرید.

به هر حال سئو رشته ای نیست که در دانشگاه برای آن مدرکی تعریف شده باشد. افراد کار کشته و خبره در این حوزه، سئو را به صورت خود آموز آموخته اند و با آزمون و خطا های گوناگون به این درجه از مهارت رسیده اند و حال دانش خود را با سخاوت در اختیار ما قرار می دهند.

هملت باتیستا

همیشه به دیتا و اطلاعاتی که از آنالایتیک مشتری خود دریافت می کنید اعتماد کنید. سپس با گوگل سرچ کنسول آن ها را تایید و اعتبار سنجی کنید.

اگر بخواهید در بلند مدت مشتریان (یا شغل خود) را حفظ کنید؛ ترافیک سایت، سر نخ ها و فروش محصولات موارد مهمی هستند که باید به آن ها توجه شود.

گوگل می گوید که CTR یا نرخ کلیک اهمیتی در فرمول های رتبه بندی ندارد؛ گرچه پژوهش ها نشان می دهد که چنین نیست. خوشبختانه رد یا تایید این موضوع با گوگل سرچ کنسول امکان پذیر می باشد. اگر نظر کارشناسان سئو درست باشد شما با افزایش CTR، افزایش و بهبود رتبه در گوگل مواجه خواهید شد.

سئو,سئو مبتدیان

کریس جانسون

اگر این سوال را دارید که چگونه سئو را شروع کنیم؟ باید بگویم مهارت خود را با ساخت و طراحی وب سایت وردپرسی افزایش دهید و در یادگیری سرعت بگیرید. از وب سایت به عنوان زمین بازی برای پیاده سازی تجربیات سئو خود بهره مند شوید و دانش خود را با آزمون و خطا های گوناگون روی آن انجام دهید.

با درک چگونگی ساخت اساسی یک وب سایت وردپرسی و بهینه سازی آن، می توانید خدمات بهتری به مشتریان خود ارائه دهید.

هنگامی که مهارت خود را در نصب و راه اندازی یک وب سایت وردپرسی تثبیت کردید؛ شروع به یادگیری صفحه ساز های گوناگون وردپرسی کنید.

این به شما کمک می کند که درک عمیق تری از چالش هایی که هنگام کار با طیف متنوعی از مشتریان خود هستید داشته باشید.

همچنان که دانش سئو شما افزایش پیدا می کند؛ پی در پی از آزمون و خطا ها روی وب سایت های آزمایشی خود در جهت یادگیری بیشتر استفاده کنید. می توانید از دیگر سیستم های مدیریت محتوا (CMS) در جهت ساخت وب سایت استفاده کنید؛ تا روش های کاملا متفاوتی را در زمینه کار با وب سایت های تولید شده به وسیله CMS ها و یا سایت های جاوا اسکریپتی بیاموزید.

مقدار کمی دانش توسعه وب سایت به پیشرفت دانش سئو شما کمک خواهد کرد.

دین کراودیس

اگر بخواهم نکات سئو برای مبتدیان را برای تان شرح دهم باید بگویم: سایتی را حول محور مواردی که علاقه دارید بسازید. امروزه پلتفرم های رایگان بسیار زیادی برای ساخت وب سایت وجود دارد.

پیش از شروع تولید محتوا، سایت جدید خود را روی سرچ کنسول گوگل و آنالایتیک گوگل ثبت کنید. مدتی را صرف یادگیری این دو ابزار کنید. برای این کار سایت های گوناگونی هستند که می توانید آن ها را مطالعه کنید.

در مرحله بعدی با اصطلاح صفحه نتایج (SERP) برای مدتی آشنا شوید. شما انتظار دارید، سایت جدید در آن ظاهر شود، در نتیجه یادداشت هایی درباره مواردی که عالی است و همین طور آن مواردی که مناسب نیست بردارید و سایت خود را آنالیز کنید. سپس این سوال را از خود بپرسید که چگونه سایت شما می تواند از شرایطی که در حال حاضر برایش وجود دارد بهترین استفاده را ببرد و اینکه چگونه می شود آن شرایط را بهبود بخشید؟

این گام های کوچک در یادگیری هر چه بیشتر سئو برای شما الهام بخش خواهند بود. نگران کد نویسی نباشی چرا که آن مواردی که برای کد نویسی در سئو نیاز است را در ادامه این فرآیند خواهید آموخت.

در حال حاضر شما تمرکزخود را روی ۲ ابزار رایگان گوگل برای آنالیز سایت مشتریان بگذارید. بررسی کنید و از خود این سوال را بپرسید که چطور سایت رشد می کند؟

در زیر ۳ تا از نکات سئو برای مبتدیان را مختصر اما مفید برای شما می نویسم:

  • با سرعت خود پیش روید؛ چیز درست یا غلطی در این رابطه وجود ندارد.
  • در مورد رتبه بندی وسواس به خرج ندهید.
  • برای وجود هر صفحه از وب سایت باید دلیلی وجود داشته داشته باشد. اهداف شما چیست؟

مراحل ابتدایی برای وب سایت ها مشابه خواهند بود؛ اما هر چه وب سایت های بیشتری بسازید و مانند دانه های ریزی آن ها را آبیاری کنید، نتایج بهتری خواهید گرفت و پاسخ های بیشتری برای این سوال که چگونه سئو را شروع کنیم خواهید آموخت.

اگر در یادگیری وقفه افتاد و یا به اصطلاح در موضوعی گیر کردید؛ می توانید از گروه ها و انجمن های گوناگون سئو و یا پشتیبان سایت فرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشینسئو بهره مند شوید. توییتر نقطه ای عالی برای ارتباط با افراد خبره در این مباحث است و حتی شما می توانید نکات سئو برای مبتدیان را از آنجا بیاموزید.

سئو,سئو مبتدیان

باربارا کلونوسکا

برای یادگیری سئو دو بخش وجود دارد:

  • بخش تئوری سئو
  • بخش عملی و کاربردی سئو

سعی کنید مهارت های تئوری خود را با مطالعه کتاب ها و مقالات نوشته شده توسط متخصصین در این حوزه، افزایش دهید. از منابع گوناگون مانند فیلم ها، دوره ها و کنفرانس ها اطلاعات کسب کنید و دانش خود را توسعه دهید. از مطالعات هر چند کوتاه در وقت های آزاد خود غافل نشوید.

همچنین فقط در مورد سئو مطالعه نکنید. در رابطه با تجارت، تجارت الکترونیک و بازاریابی عمومی هم مطالعاتی داشته باشید. افراد الهام بخشی را الگوی خود قرار دهید که چه به صورت آنلاین و چه به صورت آفلاین نکات سئو برای مبتدیان را به شیوه خوب و جالبی بیان می کنند.

هنگامی که دانش تئوری خود را به حد کافی ارتقا دادید؛ به دنبال اقدامی عملی در جهت سئو کردن یک وب سایت باشید و آزمون و خطا های خود را روی آن انجام دهید. این بهترین راه برای یادگیری بیشتر و تثبیت مواردی است که به صورت تئوری آموخته اید. شما می توانید به صورت تئوری مطالب زیادی را راجع به ابزارهای سئو بخوانید اما برای اینکه متوجه مزایا آن ها شوید باید از آن ها به طور عملی استفاده کنید.

این مقاله ادامه دارد…

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید لغو پاسخ

پیام شما بلافاصله پس از ثبت برای مدیران سایت ارسال می شود

نظر شما !!